مايکل شوماخر به دادگاه احضار می​شود!

مايکل شوماخر به دادگاه احضار می​شود!


اخبار,اخبار ورزشی , مايکل شوماخر

 

اخبار ورزشی - مايکل شوماخر به دادگاه احضار می​شود!

به رغم اینکه مایکل شوماخر هنوز از کما خارج نشده و بین مرگ و زندگی دست و پا می زند دادگاهی در اسپانیا قصد دارد او را محاکمه کند.

مایکل شوماخر که بعد از سانحه در پیست اسکی مریبل هنوز در بیمارستان گرونوبل فرانسه بستری است روزهای سختی را سپری می کند؛ پزشکان این بیمارستان نمی توانند دورنمایی از وضعیت جسمانی او ارائه دهند و هنوز مشخص نیست که شوماخر از این حادثه جان سالم به در می برد یا نه.

خود این موضوع کم بود که شکایت یک دوچرخه سوار از شوماخر هم مزید بر علت شده است؛ دادگاهی در اسپانیا تایید کرده که قهرمان سابق فرمول یک دنیا پیش از حادثه در پیست اسکی تصادفی در این کشور داشته که در جریان آن یک دوچرخه سوار را مجروح کرده است. حالا همین دوچرخه سوار به دادگاه مراجعه و از مایکل شوماخر شکایت کرده است.

موضوع مورد بحث به روز 17 نوامبر برمی گردد که شوماخر با اتومبیل آئودی ای 4، خودش در شهر سویا با یک دوچرخه سوار تصادف می کند. آن طور که شواهد محلی نشان می دهد مقصر هم شوماخر بوده؛ موضوعی که البته در گزارش پلیس هم عنوان شده است. در این سانحه مچ دست این دوچرخه سوار شکسته می شود و او زیر تیغ جراحی می رود. حالا شکایت به این خاطر است که فرد مجروح خواسته هزینه درمانش پرداخت شود. در واقع بحثی که باید شرکت بیمه طرف قرارداد شوماخر و البته شخص شوماخر برای پاسخگویی درباره آن آماده باشند.

این خبر در حالی منتشر شده که گفته می شود نشانه هایی از بهبود در وضعیت جسمانی شوماخر دیده شده است؛ حداقل این موردی است که مدیر برنامه های او چندی پیش به خبرگزاری ها گفته است. شوماخر که گفته می شود 20 کیلو وزن کم کرده در روز سانحه به همراه پسر 15 ساله اش نزدیک کوه های آلپ، سرش به صخره ای می خورد و بیهوش می شود. بیهوشی ای که البته بعد از چند ماه هنوز اسیر آن است.

اخبار ورزشی - بهار

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه