ماجرای بازگشت جنجالی رامین رضائیان به پرسپولیس!. تاریخ انتشار : سه شنبه, 10 اسفند 1395 11:16. رضائیان ظاهرا شب گذشته به ایران بازگشت. به گزارش خبرآنلاین؛ رامین رضائیان بازیکن اخراج شده پرسپولیس روز گذشته از دبی به تهران بازنگشت. درباره این مسئله شایعات زیادی وجود دارد. اولین شایعه این بود که او دوست نداشت با علی علیپور به تهران بازگردد. شایعه دیگر این بود که رامین می خواست بماند و امروز پس از تماشای بازی به تهران بازگردد. رضائیان اتفاقا در این باره درخواست داشت اما برانکو آن را رد کرد. ا ...

ماجرای بازگشت جنجالی رامین رضائیان به پرسپولیس!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 10 اسفند 1395 11:16


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی ,رضائیان

رضائیان ظاهرا شب گذشته به ایران بازگشت.

 به گزارش خبرآنلاین؛ رامین رضائیان بازیکن اخراج شده پرسپولیس روز گذشته از دبی به تهران بازنگشت. درباره این مسئله شایعات زیادی وجود دارد. اولین شایعه این بود که او دوست نداشت با علی علیپور به تهران بازگردد. شایعه دیگر این بود که رامین می خواست بماند و امروز پس از تماشای بازی به تهران بازگردد. رضائیان اتفاقا در این باره درخواست داشت اما برانکو آن را رد کرد.

 

او برای آنکه بازی را نگاه کند باید با مسئولان باشگاه هماهنگ می کرد و یا اینکه خودش بلیط بازی را می خرید. دیروز صبح وقتی راننده قصد داشت رامین را به فرودگاه ببرد این بازیکن گفت که فعلا می خواهد در دبی بماند و پس از آن خودش عازم تهران می شود. گویا او شب گذشته بلیط پرواز به تهران را رزرو کرد و به کشور بازگشت. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه