قلعه ای که فرو ریخت/ امیر خودش می رود یا می ماند و باز رویای قهرمانی می فروشد؟

قلعه ای که فرو ریخت/ امیر خودش می رود یا می ماند و باز رویای قهرمانی می فروشد؟


اخبار,اخبار ورزشی , امیر قلعه نویی

 

اخبار ورزشی - قلعه ای که فرو ریخت/ امیر خودش می رود یا می ماند و باز رویای قهرمانی می فروشد؟

استقلال یک ناکامی دیگر را به کارنامه خود گره زد و این بار، یک جام را از دست داد. او حالا در بدترین شرایط دوران مربیگری اش قرار گرفته. جایی که سکوها شعار می دهند:رها کن. او این فصل مدام از قهرمانی می گوید و هربار این رویایش دست نیافتنی تر می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی سرمربی استقلال که از 8 بازی اخیر تیمش در لیگ برتر تنها یک برد به دست آورده بود، حالا همه موفقیت هایش را از دست رفته می بیند. او و آبی ها که در لیگ برتر اصلا شرایط خوبی ندارند، پس از باخت و از دست دادن امتیاز مقابل تمام تیم های مدعی، دربی را نیز با شکست و ناکامی پشت سر گذاشتند.

تنها امید این تیم و هوادارانش به جام حذفی بود که باز هم تیم تحت هدایت قلعه نویی شاهکار جدیدی خلق کرد و در فولادشهر نتوانست جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را به دست آورد. آرش برهانی و هاشم بیک زاده به همراه امید ابراهیمی و تک تک بازیکنان پر اشتباه این تیم، بلای جان قلعه نویی شدند تا او که بدترین روزهای مربی گری خود را سپری می کند، یک راه آسان برای رسیدن به سهمیه آسیا را از دست بدهد.
این ناکامی همراه شده با مخالفت های پیدا و پنهان تعدادی از اعضای هیات مدیره استقلال با ادامه همکاری قلعه نویی و شاید اولین بار باشد که سرمربی استقلال تحت چنین فشارهایی قرار می گیرد.

 

قلعه ای که او در ذهنش بود، با اتفاقات اخیر فرو ریخت به خصوص که هواداران استقلال پس از شکست در دربی، از او خواستند تا تیم محبوب شان را رها کند آن هم با شعار معروف «حیا کن، رها کن» حالا قلعه نویی ا��ت و این حجم ناکامی ها و انتقادات. باید دید در این شرایط سخت، آیا امیر با پای خودش از استقلال می رود یا منتظر می ماند تا هیات مدیره، تکلیف او و سایر اعضای کادرفنی را مشخص کند؟
اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه