قلعه‌نویی: چون چشم آبی نیستم کسی حرف‌هایم را گوش نمی‌دهد

قلعه‌نویی: چون چشم آبی نیستم کسی حرف‌هایم را گوش نمی‌دهداخبار,اخبارورزشی,امیر قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ۲ بازی آخر استقلال بسیار حساس است. تمرینات بسیار خوبی در این یکی ـ دو هفته اخیر داشتیم و تنها زمانی بود که تمام بازیکنان را در اختیار داشتیم و تمرینات خوبی انجام دادیم.

 امیر قلعه‌نویی در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت:‌ درگذشت پدر مقداد نجف‌نژاد را تسلیت می‌گویم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد دو بازی آخر استقلال بسیار حساس است . تمرینات بسیار خوبی در این یکی دو هفته اخیر تنها زمانی بود که تمام بازیکنان را در اختیار داشتیم و تمرینات خوبی انجام دادیم.

وی در مورد بازیکنان یک کارته تیمش گفت: ما بازی فردا را به هیچ عنوان ساده نمی‌گیریم چرا که در کسب سهمیه اهمیت دارد. دو بازی آخر ما بسیار حساس است و با تمام قدرت به مصاف تراکتوراسزی می‌رویم.

 سرمربی استقلال در رابطه با مصدومیت کرار جاسم عنوان کرد: این بازیکن مشکل خاصی ندارد و جا دارد از تلاش‌های پزشکان تیم تشکر کنم. با او صحبت می کنم آرامشش را حفظ کند تا مقابل تراکتورسازی هم کارت نگیرد.

 قلعه‌نویی در رابطه با تغییر زمان دربی عنوان کرد: روی برنامه‌هایی که اعلام شده بود برنامه‌ریزی کردیم. از طرف دیگر بحث گرفتن هتل هم در میان است و با توجه به مشکلات مالی برایمان خیلی دشوار است که زمان دربی تغییر کند.

قلعه‌نویی درمورد اینکه آیا لیگ برتر نسبت به سال قبل پیشرفت کرده است، گفت:‌به نظرم لیگ امسال کیفیت سال قبل را نداشت. اردوهای بلندمدت و درگیری‌هایی که بود کیفیت را پایین آورد. اردوهای تیم ملی به ما خیلی ضرر زد در جزیره کیش که بودیم دو تیم دیگر هم حضور داشتند آنها دل‌شان برای ما سوخت که چقدر بازیکنان کمی در اردو داشتیم. به خاطر بازیکنان زیادی که در تیم ملی داشتیم ضرر زیادی کردیم. اگر برنامه‌ریزی بلد نیستیم می‌توانیم از کشورهای دیگر الگوبرداری کنیم.

 

به طور مثال در ترکیه تیمی مثل فنرباغچه در چند جبهه می‌جنگد . آیا لیگ آنها هم 50 روز تعطیل شد؟ 12 سال پیش حرفی زدم که چون چشم آبی نیستم کسی توجهی نکرد. گفتم با این زمین‌ها دچار مشکل می‌شویم ولی کسی توجه نکرد. توجه به تیم پایه اهمیت زیادی دارد. در عربستان اگر تیم الاتحاد و الهلال بازی دارد تیم‌های امیدهای آنها هم در همان شرایط بازی می‌کنند. از سوی دیگر نبود تماشاگر به فوتبال لطمه می‌زند. دو بازی مجانی شد صد هزار هوادار به ورزشگاه آمد. باید کمبود هواداران آسیب‌شناسی شود تا بتوان به نتیجه خوبی رسید.

قلعه‌نویی در مورد تراکتورسازی حریف فردای استقلال اظهار داشت:‌تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است که مهره‌های فراوانی دارد. فردا بازی سختی داریم که برایمان دارای اهمیت است.
 
 اخبار ورزشی  -  فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه