تاریخ انتشار : جمعه, 02 بهمن 1394 22:55. میزبان رقابت های انتخابی المپیک با برتری برابر کره شمالی راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شد. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی المپیک ریو یک دیدار برگزار شد که در آن قطر میزبان رقابت ها موفق شد با نتیجه دو بر یک کره شمالی را شکست دهد. در این دیدار که تماشاگران قطری با وجود حضور داشتن تیمشان در مرحله یک چهارم نهایی استقبال کاملی از آن نکردند، عنابی ها (لقب قطر) در نیمه نخست با گل عفیف در دقیقه 6 از روی نقطه پنالتی از کره شمالی پیش افتادند. ...

قطر در وقت‌های اضافه کره شمالی را به خانه فرستاد

تاریخ انتشار : جمعه, 02 بهمن 1394 22:55


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

میزبان رقابت های انتخابی المپیک با برتری برابر کره شمالی راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های انتخابی المپیک ریو یک دیدار برگزار شد که در آن قطر میزبان رقابت ها موفق شد با نتیجه دو بر یک کره شمالی را شکست دهد. در این دیدار که تماشاگران قطری با وجود حضور داشتن تیمشان در مرحله یک چهارم نهایی استقبال کاملی از آن نکردند، عنابی ها (لقب قطر) در نیمه نخست با گل عفیف در دقیقه 6 از روی نقطه پنالتی از کره شمالی پیش افتادند.

در اواخر مسابقه در حالی که بازی رو به اتمام بود، بازیکنان کره شمالی گل خورده را از روی یک کاشته دیدنی پاسخ دادند تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود. سو کیونگ جین بود که در دقیقه 90 برای تیمش گلزنی کرد. اما در وقت های اضافه این قطر بود که با حمایت هواداران خود با ضربه اسد به گل دوم رسید تا این دیدار با برتری 2 بر یک قطر به پایان برسد.

به این ترتیب قطر و ژاپن در مرحله نیمه نهایی حاضر خواهند بود و فردا منتظر مشخص شدن حریفانشان خواهند بود. در دیدارهای فردا کره جنوبی با اردن و عراق با امارات دیدار خواهند کرد.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه