تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردین 1397 20:01. سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: می توانستیم استقلال را شکست دهیم. به گزارش مهر، فیروز کریمی عصر امروز چهارشنبه بعداز تساوی تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد. وی با بیان اینکه بازی خوبی را شاهد بودیم، گفت: سید حسین حسینی امروز خوب کار کرد و چند شوت ما را به خوبی گرفت. کریمی سپس با اشاره به اینکه صحنه های خوبی را در مسابقه شاهد بودیم، گفت: بارندگی دقایق ابتدایی بازی باعث شد تا کنترل توپ برای دو تیم سخت شود، اما م ...

فیروز کریمی: می توانستیم استقلال را شکست دهیم/ استقلال بهترین تیم ایران است

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردين 1397 20:01


اخبار,اخبار ورزشی,فیروز کریمی

سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: می توانستیم استقلال را شکست دهیم.

به گزارش مهر، فیروز کریمی عصر امروز چهارشنبه بعداز تساوی تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

 

وی با بیان اینکه بازی خوبی را شاهد بودیم، گفت: سید حسین حسینی امروز خوب کار کرد و چند شوت ما را به خوبی گرفت.

 

کریمی سپس با اشاره به اینکه صحنه های خوبی را در مسابقه شاهد بودیم، گفت: بارندگی دقایق ابتدایی بازی باعث شد تا کنترل توپ برای دو تیم سخت شود، اما متاسفانه بعد از اولین اشتباهی که کردیم، گل خوردیم.

 

سرمربی گسترش فولاد با تاکید بر اینکه مساوی حق دو تیم بود، گفت: استقلال را بعد از پنج بازی متوقف کردیم و یقینا استقلال قدرتمندترین تیم حال حاضر لیگ است.

 

وی با اشاره به اینکه در این زمین جمع کردن توپ سخت بود، گفت: به نظرم تماشاگران راضی به خانه رفتند و بازی خوب و جذابی برگزار شد.

 

کریمی همچنین با اشاره به اینکه بازیکنان ما تلاش کردند و توانستیم یک امتیاز بگیریم، افزود: تیمم برای هر دو نیمه برنامه داشته است.

 

وی با تاکید بر اینکه بازیکنانمان را به جایی رسانده ایم که ترسی از بازی دادن به هیچ کدام از آن ها نداریم، گفت: از همه بازیکنان راضی هستیم. امروز هم می‌توانستیم پیمان بابایی را از ابتدا مسابقه بازی دهیم و هم می‌توانستیم او را به عنوان یار تعویضی به زمین بیاوریم.

 

سرمربی گسترش فولاد همچنین با بیان اینکه خدا را شکر امروز مشکلی بابت بازیکن جایگزین نداشتیم، گفت: امروز دنبال فوتبال خوب بودیم.

 

کریمی درخصوص تکلیفش برای فصل آینده نیز اظهار داشت: ما قراردادی سه ساله با گسترش فولاد بسته ایم و برنامه ی طولانی مدتی برای این تیم داریم و سعی می کنیم در فصل های آینده، بازیکنان پایه را به بزرگسالان اضافه کنیم تا به الگویی برای بازیکن سازی تبدیل شویم.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز هم به چند بازیکن متولد ۷۷ و ۷۸ بازی دادیم، افزود: بازی دادن به این بازیکنان مقابل استقلال، کار بزرگی است.

 

وی در خصوص پوشیدن پیراهن سفید رنگ با اینکه میزبان بودند، گفت: ما به رسم ادب، میهمان نوازی و کسوت تیم استقلال، پیراهن آبی رنگ را به آنها تعارف کردیم و آن ها هم قبول کردند که آبی تن کنند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه