فرهاد مجیدی هم از مسیری می‌رود که نکونام رفت؟. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 10:00. اسطوره باشگاه استقلال قصد دارد به زودی دوباره به فوتبال ایران برگردد. به گزارش خبرآنلاین؛ با وجود اینکه فرهاد مجیدی شب گذشته از اینکه به وقتش دوباره به باشگاه استقلال بر می گردد با هوداران صحبت کرد، اما همواره درباره بازگشت او و شروع از یک باشگاه لیگ یکی صحبت به میان آمده است. یکی از اصلی ترین باشگاه هایی که می تواند هدف فرهاد باشد، باشگاه بادران است. باشگاهی که اهداف تجاری و البته ورزشی زیادی دارد ...

فرهاد مجیدی هم از مسیری می‌رود که نکونام رفت؟

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 10:00


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , فرهاد مجیدی
اسطوره باشگاه استقلال قصد دارد به زودی دوباره به فوتبال ایران برگردد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ با وجود اینکه فرهاد مجیدی شب گذشته از اینکه به وقتش دوباره به باشگاه استقلال بر می گردد با هوداران صحبت کرد، اما همواره درباره بازگشت او و شروع از یک باشگاه لیگ یکی صحبت به میان آمده است. یکی از اصلی ترین باشگاه هایی که می تواند هدف فرهاد باشد، باشگاه بادران است. باشگاهی که اهداف تجاری و البته ورزشی زیادی دارد و در فصل گذشته رقابت های لیگ یک هم تا نزدیکی صعود به لیگ برتر رسید.

 

مجیدی اگر قصد بازگشت به ایران را داشته باشد ممکن است با سعید رمضانی و فرزین رکوعی کادرفنی بادرانی ها را تشکیل بدهند. تیمی که تا این لحظه جدی ترین پیشنهاد را به اسطوره استقلال داده و در مقابل فرهاد هم بدش نمی آید مسیر مربی گری خودش را مثل جواد نکونام از لیگ یک شروع کند و با یک تیم به لیگ برتر برسد. چراکه آنطور که او می خواهد انگار هنوز شرایط برای حضورش در استقلال فراهم نیست و حضور یک سری افراد مانع بازگشت مجیدی به تیم محبوبش است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه