فحش های رکیک نامزد نصری به سرمربی تیم ملی فرانسه

فحش های رکیک نامزد نصری به سرمربی تیم ملی فرانسه


اخبار,اخبار ورزشی ,تیم ملی فرانسه

 

اخبار ورزشی - در پی دعوت نشدن به تیم ملی
فحش های رکیک نامزد نصری به سرمربی تیم ملی فرانسه

نامزد سمیر نصری بازیکن تیم ملی فرانسه از اینکه این بازیکن در لیست دیدیه دشان مربی تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرار ندارد به شدت عصبانی است.

 انارا آتانس نامزد سمیر نصری، هافبک تیم منچستری، از اینکه این بازیکن به تیم ملی فرانسه برای حضور در جام جهانی دعوت نشده به شدت عصبانی است. البته عصبانیت او به صورت نه چندان خوشایندی هم بروز داده شده و در صفحه اجتماعی اش خطاب به دیدیه دشان مربی تیم ملی فرانسه و البته خود کشور فرانسه کلمات رکیکی به کار برده است:« .... فرانسه! ... دیدیه دشان! این مربی گند به تمام معنا است!»

البته او در ادامه صحبت هایش نوشته که دیوانه نیست که چنین حرف هایی را می زند:« اجازه بدهید بگویم دیوانه نیستم که این حرف ها را می زنم یا به این خاطر نیست که دوماه است او را به عنوان نامزدم انتخاب کرده ام. این حرف ها را می زنم چون معتقدم به او باید احترام گذاشته می شد».

پس از این نوشته ها بود که سمیر نصری برای آرام کردن شرایط در صفحه توییترش مطلبی نوشت:« از همه به خاطر حمایتی که از من کرده اید ممنونم. به هر حال جام جهانی را باید از خانه ببینم و این موضوع کسی را نمی کشد».

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه در پاسخ به این سوال که چرا نصری به تیم ملی فرانسه دعوت نشده به خبرنگار «فرانس انفو» گفته بود که او تاب نیمکت نشینی را ندارد و وقتی روی نیمکت می نشید جو تیمی را متشنج می کند.

اخبار ورزشی - فرارو

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه