فتح الله زاده: استقلال در بدترین شرایطش صدرنشینی را از پرسپولیس گرفت. تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 10:19. مدیرعامل اسبق استقلال گفت:همه پیش از بازی فکر می کردند پرسپولیس 4 گل یا 6 گل به استقلال می زند. علی فتح الله زاده در گفت و گو با کاپ، در خصوص تساوی دربی 83 اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. همه فکر می کردند که پیش از این پرسپولیس 4 گل یا 6 گل به استقلال می زند. حتی آنها روی ارقام عجیب رفته بودند در صورتی که آنها به این فکر نمی کردند که استقلال تیم بزرگی است و صاحب سبک فوتبال خوب. ...

فتح الله زاده: استقلال در بدترین شرایطش صدرنشینی را از پرسپولیس گرفت

تاریخ انتشار : شنبه, 27 شهریور 1395 10:19


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,فتح الله زاده

مدیرعامل اسبق استقلال گفت:همه پیش از بازی فکر می کردند پرسپولیس 4 گل یا 6 گل به استقلال می زند.

علی فتح الله زاده در گفت و گو با کاپ، در خصوص تساوی دربی 83 اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. همه فکر می کردند که پیش از این پرسپولیس 4 گل یا 6 گل به استقلال می زند. حتی آنها روی ارقام عجیب رفته بودند در صورتی که آنها به این فکر نمی کردند که استقلال تیم بزرگی است و صاحب سبک فوتبال خوب.

وی ادامه داد: شما دیدید که دیروز در بدترین شرایط استقلال این تیم توانست صدر جدول را از پرسپولیس بگیرد. به نظرم استقلال در تمامی نقاط زمین بسیار خوب ظاهر شد.

فتح الله زاده در خصوص جوان هایی که در ترکیب استقلال به میدان رفته بودند افزود: به نظرم منصوریان نشان داد که مربی باهوشی است. اگر او را حمایت کنند و حاشیه ها را از دور و برش جمع کنند می تواند تیم را بسیار خوب مدیریت کند.

وی تصریح کرد: منصوریان باید از سوی همه حمایت شود. چون اگر او حمایت شود همه تیم استقلال سود می برد. استقلال پتانسیل نهفته ای دارد و این پتانسیل باید شکوفا شود تا این تیم به رده های بالای جدول صعود کند.

فتح الله زاده در خصوص اینکه اگر بخواهد به بازیکنان استقلال نمره دهد چه نمره ای به آنها خواهد داد خاطرنشان کرد: فکر می کنم استقلال کل تیمش خوب بود. بزرگترها به خوبی جوان ها را در زمین هدایت کردند. جوان های تیم هم بسیار با انگیزه بودند. این را هم در نظر بگیرید که استقلال در بدترین شرایط به مصاف پرسپولیس رفت اما توانست عملکرد قابل قبولی را ارائه دهد.

مدیرعامل اسبق استقلال درباره اینکه منصوریان قبل از بازی به منزل مظلومی رفت گفت: من همیشه این کارها را می پسندم. در کلاس باشگاه ها این معرفت ها وجود دارد. این قدرشناسی ها باید بیشتر ادامه داشته باشد. ما گروهی از مدیران گذشته و حال همه جمع شدیم و در چهره های ماندگار ورزش شرکت کنیم. باید از منصوریان بابت این حرکت تشکر کرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه