تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 شهریور 1396 19:50. رییس کمیته مسابقه‌های فدراسیون فوتبال می‌گوید در صورت صعود پرسپولیس به جمع ۴ تیم برتر آسیا، صددرصد بازی‌های این تیم در جام حذفی عقب می‌افتد. به گزارش ایسنا، فتاحی اظهار کرد: قرعه‌کشی جام حذفی پس از بازی فردای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد. برای قرعه‌کشی نام ۱۶ تیم حاضر در گلدان خواهد بود و اصلاً مشخص نیست چه تیمی با چه تیمی بازی خواهد کرد. او در پاسخ به این سوال که در صورت صعود پرسپولیس به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا تکلیف بازی‌های ...

فتاحی: پرسپولیس صعود کند، بازی‌هایش در جام حذفی عقب می‌افتد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 شهریور 1396 19:50


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس

رییس کمیته مسابقه‌های فدراسیون فوتبال می‌گوید در صورت صعود پرسپولیس به جمع ۴ تیم برتر آسیا، صددرصد بازی‌های این تیم در جام حذفی عقب می‌افتد.

به گزارش ایسنا، فتاحی اظهار کرد: قرعه‌کشی جام حذفی پس از بازی فردای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد. برای قرعه‌کشی نام ۱۶ تیم حاضر در گلدان خواهد بود و اصلاً مشخص نیست چه تیمی با چه تیمی بازی خواهد کرد.

 

او در پاسخ به این سوال که در صورت صعود پرسپولیس به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا تکلیف بازی‌های این تیم در جام حذفی چه خواهد شد، گفت: در صورت صعود پرسپولیس به جمع ۴ تیم برتر آسیا، صددرصد بازی‌های این تیم در جام حذفی طوری عقب خواهد افتاد.

 

فتاحی درباره اینکه دور بعدی جام حذفی چه زمانی برگزار می‌شود گفت: تاریخ دقیق را مشخص کرده‌ایم و فکر می‌کنم چهارم و پنجم آبان ماه باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه