تاریخ انتشار : جمعه, 15 بهمن 1395 15:19. باشگاه تراکتورسازی به دلیل پرونده شکایت تونی اولیویرا در آستانه کسر 6 امتیاز قرار دارد. به گزارش فارس، تراکتورسازی امروز با ممنوعیت از نقل و انتقالات زمستانی روبرو شد و نتوانست اقدامات لازم برای قرارداد سجاد شهباززاده را انجام دهد. در شرایطی که این اتفاق شوک جدیدی را به باشگاه تراکتورسازی وارد کرد امروز بحث کسر امتیاز از این تیم هم مطرح شده است. تونی اولیویرا که در سه برهه مختلف هدایت این تیم را بر عهده گرفته است از تراکتورسازی طلب دارد به همین خاطر ش ...

فاصله 9 روزه تراکتورسازی تا کسر 6 امتیاز!/ این بار پای مرد سبیلو در کار است

تاریخ انتشار : جمعه, 15 بهمن 1395 15:19


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

باشگاه تراکتورسازی به دلیل پرونده شکایت تونی اولیویرا در آستانه کسر 6 امتیاز قرار دارد.

به گزارش فارس، تراکتورسازی امروز با ممنوعیت از نقل و انتقالات زمستانی روبرو شد و نتوانست اقدامات لازم برای قرارداد سجاد شهباززاده را انجام دهد.

 

در شرایطی که این اتفاق شوک جدیدی را به باشگاه تراکتورسازی وارد کرد امروز بحث کسر امتیاز از این تیم هم مطرح شده است.

 

تونی اولیویرا که در سه برهه مختلف هدایت این تیم را بر عهده گرفته است از تراکتورسازی طلب دارد به همین خاطر شکایتی علیه این باشگاه مدت‌ها قبل به جریان انداخت.

 

در همین راستا 12 ژانویه دادگاه رایی صادر کرد که طی آن اگر باشگاه تراکتورسازی تا 12 فوریه(یکشنب�� ۲۴ بهمن) فرصت دارد پول این مربی را پرداخت کند و گرنه بعد از ممنوعیت از نقل و انتقالات با کسر امتیاز هم روبرو می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه