تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 اسفند 1395 08:27. سرمربی تیم استقلال در خصوص مصاحبه رییس تربیت بدنی نیروهای مصلح و همچنین بحث داغ سربازی فوتبالیست ها صحبت کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سرمربی جوان تیم استقلال که این روزها به شدت درمورد بحث سربازی فوتبالیست های جوان موضع گیری کرده و نسبت به آن ابراز نگرانی داشته است، در گفت و گو با خبرآنلاین در خصوص این موضوع صحبت کرده است. او در ابتدا ضمن تایید صحبت های سردار باران چشمه مبنی بر نظامی بودن خود گفت:«من سال ها قبل مدیرفنی تیم فوتبال نیرو ...

علیرضا منصوریان: بله، من نظامی بودم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 اسفند 1395 08:27


اخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,منصوریان

سرمربی تیم استقلال در خصوص مصاحبه رییس تربیت بدنی نیروهای مصلح و همچنین بحث داغ سربازی فوتبالیست ها صحبت کرد..

به گزارش  خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سرمربی جوان تیم استقلال که این روزها به شدت درمورد بحث سربازی فوتبالیست های جوان موضع گیری کرده و نسبت به آن ابراز نگرانی داشته است، در گفت و گو با خبرآنلاین در خصوص این موضوع صحبت کرده است.

 

او در ابتدا ضمن تایید صحبت های سردار باران چشمه مبنی بر نظامی بودن خود گفت:«من سال ها قبل مدیرفنی تیم فوتبال نیروهای مصلح بودم.»

 

منصوریان ادامه داد: «آقای باران چشمه به من گفتند بهتر است من در خصوص مسئله سربازی فوتبالیست های جوان صحبت نکنم و من هم در کنفرانس قبل بازی با سایپا گفتم که حرف ایشان را می پذیرم و دیگر در این خصوص مصاحبه نمی کنم. اما انشاالله ایشان و کل مجموعه فکری به حال حل این مشکل بزرگ بکنند زیرا این مسئله به معضلی جدی برای تیم هایی مثل ما که بازیکنان جوان دارند تبدیل شده است.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه