تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 اسفند 1394 11:59. مسئولان باشگاه پرسپولیس باز هم با بند‌های عجیب قرارداد مدافع کاستاریکایی مشکل پیدا کردند. بدهی مالیاتی مایکل اومانیا به قدری سنگین است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را ندارد و چه بسا این مساله باعث شود این بازیکن ممنوع‌الخروج و برای مدت زیادی در ایران ماندنی شود. قرارداد اومانیا با رقم 550‌ هزار دلار به مدت دو سال در زمان مدیریت علیرضا رحیمی در باشگاه پرسپولیس امضا شد و در این قرارداد بندی وجود دارد مبنی بر اینکه پرداخت مالیات این قرارداد بر ...

عجیب ترین قرارداد تاریخ یک بازیکن پرسپولیس؛ مازادی که دردسرساز شده!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 اسفند 1394 11:59


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

مسئولان باشگاه پرسپولیس باز هم با بند‌های عجیب قرارداد مدافع کاستاریکایی مشکل پیدا کردند.

بدهی مالیاتی مایکل اومانیا به قدری سنگین است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را ندارد و چه بسا این مساله باعث شود این بازیکن ممنوع‌الخروج و برای مدت زیادی در ایران ماندنی شود.
 
قرارداد اومانیا با رقم 550‌ هزار دلار به مدت دو سال در زمان مدیریت علیرضا رحیمی در ب��شگاه پرسپولیس امضا شد و در این قرارداد بندی وجود دارد مبنی بر اینکه پرداخت مالیات این قرارداد بر عهده باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
 
شاید به جرأت بتوان گفت این عجیب‌ترین قراردادی بود که در تاریخ باشگاه پرسپولیس با یک بازیکن خارجی آن هم بالای 30 سال سن امضا شد.

مالیات قرارداد اومانیا در مدت حضور این بازیکن در ایران پرداخت نشده و در حال حاضر رقم آن به بیش از 500 میلیون رسیده است، رقمی که مسئولان باشگاه پرسپولیس آن را بسیار نجومی دانسته و از اومانیا خواسته‌اند خودش این مشکل را با توافق جدیدی با باشگاه، برطرف کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اخیراً جلسات متعددی را با اومانیا برگزار کرده‌اند، اما این بازیکن به هیچ وجه حاضر نیست مالیاتش را خودش پرداخت کند و از مدیران باشگاه خواسته طبق بندهای قرارداد عمل کنند.

به هر حال اگر ظرف چند روز آینده اومانیا مالیاتش را پرداخت نکند او ممنو‌ع‌الخروج شده و باید مدت‌ها در ایران منتظر بماند تا باشگاه پرسپولیس مالیات وی را بپردازد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس قصد تمدید قرارداد با این مدافع کاستاریکایی را ندارد.

نکته قابل توجه اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در نیم‌فصل فکر چنین روزهایی را می‌کردند و از این ‌رو خواهان فسخ قرارداد با این بازیکن بودند، اما او به خاطر تحصیل فرزندانش در ایران حاضر به این کار نشد.

 

اخبار ورزشی - تسنیم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه