طارمی پست اینستاگرام خودش را پاک کرد!. تاریخ انتشار : جمعه, 31 شهریور 1396 09:46. مهاجم پرسپولیس یکی از پست‌هایش در اینستاگرام را حذف کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی مهاجم تیم پرسپولیس که ساعتی قبل با انتشار عکسی در استوری اینستاگرامش برای یک هیات تبلیغ کرده بود استوری خودش را پاک کرد. در آستانه ماه محرم مهدی طارمی در اینستاگرام خود برای هیات مسجد ولایت تبلیغ کرده بود که سخنران این مراسم عزاداری، حجت الاسلام کردمیهن بود که در اتفاقات حمله به سفارت عربستان جزو افرادی بود که برای پاسخگویی ...

طارمی پست اینستاگرام خودش را پاک کرد!

تاریخ انتشار : جمعه, 31 شهریور 1396 09:46


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, طارمی

مهاجم پرسپولیس یکی از پست‌هایش در اینستاگرام را حذف کرد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی مهاجم تیم پرسپولیس که ساعتی قبل با انتشار عکسی در استوری اینستاگرامش برای یک هیات تبلیغ کرده بود استوری خودش را پاک کرد.در آستانه ماه محرم مهدی طارمی در اینستاگرام خود برای هیات مسجد ولایت تبلیغ کرده بود که سخنران این مراسم عزاداری، حجت الاسلام کردمیهن بود که در اتفاقات حمله به سفارت عربستان جزو افرادی بود که برای پاسخگویی احضار شد.

 

اتفاقات سفارت عربستان باعث شد تا میزبانی از ایران مقابل تیم های عربستانی گرفته شود و از همین رو پرسپولیسی ها تاکنون از چند دیدار خانگی محروم شدند. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه