تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 22:23. سرمربی استقلال گفت: مانی که مردم من را در خیابان می‌بینند به سراغم می‌آیند و بسیار باعث خوشنودی من می‌شود. عده‌ای به من می‌گویند ما پرسپولیسی هستیم اما شما را دوست داریم. به گزارش فارس، وینفرد شفر سر مربی استقلال گفت: تشکر می‌کنم از هواداران که همیشه در کن��ر ما هستند. ما بهترین هواداران را داریم و از آنها تشکر می‌کنم. خوشحالم که آنها ما را دوست دارند و من هم آنها را دوست دارم. آنها بزرگترین سرمایه ما هستند چرا که در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر ا ...

شفر: عده‌ای به من می‌گویند ما پرسپولیسی هستیم اما شما را دوست داریم/هواداران استقلال بیشتر از پرسپولیسی‌ها به ورزشگاه آمدند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 ارديبهشت 1397 22:23


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی استقلال گفت: مانی که مردم من را در خیابان می‌بینند به سراغم می‌آیند و بسیار باعث خوشنودی من می‌شود. عده‌ای به من می‌گویند ما پرسپولیسی هستیم اما شما را دوست داریم.

به گزارش فارس، وینفرد شفر سر مربی استقلال گفت: تشکر می‌کنم از هواداران که همیشه در کنار ما هستند. ما بهترین هواداران را داریم و از آنها تشکر می‌کنم.خوشحالم که آنها ما را دوست دارند و من هم آنها را دوست دارم. آنها بزرگترین سرمایه ما هستند چرا که در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از پرسپولیس هواداران ما به ورزشگاه آمدند و تقریباً ۱۲۰ هزار نفر برای حمایت از ما به آزادی آمدند.

 

سرمربی استقلال گفت:‌ قبل از هر چیزی عید مذهبی و روز معلم را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم. همه مردم می‌توانند در مورد فوتبال صحبت کنند چه مردم ایران، چه مردم همه جای دنیا؛ مهم این است که مردم بعد از رفتن من چه بگویند این وضعیت تنها حاصل تلاش من نیست چرا که کادر فنی، مجموعه باشگاه و مدیرعامل و آقای توفیقی هم در این کار دخیل هستند.

 

وی ادامه داد: امیدوارم فصل آینده بسیار عالی کار کنیم چه در لیگ و چه در لیگ قهرمانان آسیا در سطح بالایی تیم را نگهداریم و برای سال آینده نیز آنها در کنار ما باشند و سال‌های زیادی بتوانیم برای استقلال کار کنیم.

 

شفر در مورد اینکه اگر در زمان ۶تایی شدن استقلال حضور داشت چه کار می‌کرد، گفت: نمی‌خواهم در این باره چیزی بگویم چرا که در مورد سرمربی آن زمان جالب نیست که اظهارنظر کنم. خوب نیست در مورد حتی کادر فنی قبلی هم صحبتی کنم. در حال حاضر تمرکز ما روی فینال جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و اتفاقات فصل آینده است در گذشته مسائل زیادی پیش آمده که اصلاً برای من مهم نیست.

 

سرمربی آلمان استقلال گفت: قهرمانی پرسپولیس را تبریک می‌گویم آقای برانکو کار خود را به خوبی انجام داد اما در پایان فصل ما جام جهانی را پیش‌رو داریم که هر دو تیم بازیکنان زیادی در تیم ملی دارند ما هفت بازیکن را به اردوی تیم ملی فرستاده‌ایم و امیدواریم که در جام جهانی نتایج خوبی تیم ملی ایران به دست بیاورد.

 

شفر در مورد نحوه رفتار مردم با او در بازار و خیابان گفت:‌ زمانی که مردم من را در خیابان می‌بینند به سراغم می‌آیند و بسیار باعث خوشنودی من می‌شود. عده‌ای به من می‌گویند ما پرسپولیسی هستیم اما شما را دوست داریم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه