تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 مهر 1396 13:12. تمرین روز سه‌شنبه استقلال در حالی برگزار شد که سرمربی آلمانی این تیم به دنبال امتحان کردن بازیکنان در نقاط مختلف زمین بود. به گزارش ایسنا، تمرین روز سه‌شنبه تیم فوتبال استقلال در زمین شماره دو آزادی برگزار شد. در این تمرین تنها پژمان منتظری به دلیلی مصدومیت و مهدی قائدی به دلیل اخراج موقت غایب بودند. جابرانصاری با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، در این تمرین به طور کامل حاضر بود و در کارهای گروهی شرکت داشت تا شانس بازی مقابل نساجی را داشته باشد. در تمر ...

شفر در آزمون و خطا

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 مهر 1396 13:12


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,وینفرد شفر

تمرین روز سه‌شنبه استقلال در حالی برگزار شد که سرمربی آلمانی این تیم به دنبال امتحان کردن بازیکنان در نقاط مختلف زمین بود. 

به گزارش ایسنا، تمرین روز سه‌شنبه تیم فوتبال استقلال در زمین شماره دو آزادی برگزار شد.

 

در این تمرین تنها پژمان منتظری به دلیلی مصدومیت و مهدی قائدی به دلیل اخراج موقت غایب بودند.

 

جابرانصاری با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، در این تمرین به طور کامل حاضر بود و در کارهای گروهی شرکت داشت تا شانس بازی مقابل نساجی را داشته باشد.

 

در تمرین امروز (سه‌شنبه) استقلال، وینفرد شفر بازیکنان استقلال را در نقاط مختلف به کار برد. این امر به دلیل شناخت کم او از بازیکنان است و او به دنبال آزمون بازیکنان در نقاط مختلف است.

 

با توجه به این که شفر به دنبال تغییر سیستمی آبی‌هاست، او از فرشید باقری و چشمی در بخشی از تمرین به عنوان مدافع بهره برد.

 

به نظر می‌رسد  استقلال با شفر تغییرات زیادی در نوع بازی ارائه خواهد داد چرا که او دو روز متوالی است که پیش از آغاز تمرین جلسات فنی‌ای را با بازیکنان برگزار می‌کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه