شفر به این دلیل مجبور می‌شود حسینی را بازی دهد؟. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 دی 1396 09:08. وینفرد شفر حالا معمای بزرگی درباره انتخاب دروازه‌بان فیکس خودش در ذهنش می‌بینید. به گزارش خبرآنلاین؛ سیدحسین حسینی حالا بهترین دروازه‌بان تاریخ لیگ ایران از نظر بسته نگه‌داشتن دروازه است و برگرداندن او روی نیمکت تصمیمی است که شفر به سختی باید بگیرد. اما طی چند روز اخیر شنیده می‌شد که شفر جهت آماده کردن رحمتی برای بازی کردن در جام حذفی قصد دارد او را در دیدار مقابل پدیده و دو دیدار بعدی تیمش در درون در ...

شفر به این دلیل مجبور می‌شود حسینی را بازی دهد؟

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 دی 1396 09:08


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,وینفرد شفر

وینفرد شفر حالا معمای بزرگی درباره انتخاب دروازه‌بان فیکس خودش در ذهنش می‌بینید. 

به گزارش خبرآنلاین؛ سیدحسین حسینی حالا بهترین دروازه‌بان تاریخ لیگ ایران از نظر بسته نگه‌داشتن دروازه است و برگرداندن او روی نیمکت تصمیمی است که شفر به سختی باید بگیرد.

 

اما طی چند روز اخیر شنیده می‌شد که شفر جهت آماده کردن رحمتی برای بازی کردن در جام حذفی قصد دارد او را در دیدار مقابل پدیده و دو دیدار بعدی تیمش در درون دروازه بگذارد. اتفاقی که حتی باعث دلخوری اینستاگرامی حسینی هم شد. گلر جوان استقلال برای چند ساعتی همه استقلالی‌ها را آنفالو و بعد دوباره فالو کرد. از طرفی عده کثیری از هواداران نیز به صفحه شفر هجوم بردند و از او فیکس ماندن حسینی را خواستند. جالب اینجاست که شفر نیز حساسیت زیادی روی فضایی مثل اینستاگرام دارد و کامنت‌ها تاثیر زیادی روی تصمیمات او دارند. به همین دلیل اصلا بعید نیست که او از تصمیمش برای نیمکت‌نشینی حسینی منصرف شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه