تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 خرداد 1395 19:44. برای ثبت قرارداد نهایی مطرح شد؛. شرط علیرضا منصوریان برای بازیکنان جدید استقلال. سرمربی تیم فوتبال استقلال برای ثبت نهایی قرارداد بازیکنان جدید این تیم یک شرط گذاشت. به گزارش مهر، علیرضا منصوریان درباره بازیکنان تازه جذب شده برای استقلال گفت: تمامی بازیکنان قبل از ثبت رسمی قرارداد، توسط دکتر امین نوروزی باید تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند و بعد از آنکه نتیجه این تست ها به سرپرست تیم منصور پورحیدری ابلاغ شد، قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ ثبت خواه ...

شرط منصوریان برای بازیکنان جدید استقلال/ کاپیتان پیشین پرسپولیس به تراکتورسازی پیوست

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 خرداد 1395 19:44


برای ثبت قرارداد نهایی مطرح شد؛
شرط علیرضا منصوریان برای بازیکنان جدید استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال برای ثبت نهایی قرارداد بازیکنان جدید این تیم یک شرط گذاشت.

به گزارش مهر، علیرضا منصوریان درباره بازیکنان تازه جذب شده برای استقلال گفت: تمامی بازیکنان قبل از ثبت رسمی قرارداد، توسط دکتر امین نوروزی باید تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند و بعد از آنکه نتیجه این تست ها به سرپرست تیم منصور پورحیدری ابلاغ شد، قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ ثبت خواهد شد.

وی افزود: وظیفه کمیته نقل و انتقالات جذب بازیکن بوده است که تا به امروز انجام شده است اما حالا باید برای ثبت قرارداد بازیکنان این موضوع را که امری عادی و درست در فوتبال روز دنیا هست را پشت سر بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: همچنین از دکتر نوروزی درخواست کرده ام تمام بازیکنان، کادرفنی، پزشکی، تدارکات و اجرایی تیم باید قبل از شروع لیگ اکو قلب و تست خون بدهند. هر اتفاق در فوتبال یک تجربه جدید است و سال گذشته در نفت تهران برای ما اتفاقی افتاد که از آن درس گرفته ایم.

 

-----------------------------------

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

نقل و انتقالات لیگ برتر؛
کاپیتان پیشین پرسپولیس رسما به تراکتورسازی تبریز پیوست

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوری که فصل گذشته در تیم المسیمیر قطر توپ می‌زد، امروز بعد از انجام توافق نهایی با مدیران باشگاه تراکتورسازی تبریز با قرارداد یکساله به این تیم پیوست.

نوری پیش از این اعلام کرده بود اولویتش حضور در پرسپولیس است ولی برانکو ایوانکوویچ تمایلی به جذب این بازیکن نداشت.

تراکتورسازی در حال حاضر علاوه بر محمد نوری، محسن بنگر، محمد ابراهیمی و لوسیانو ادینیو را جذب کرده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه