سگ بردن سر تمرین، کار دست بازیکن استقلال می‌دهد؟. تاریخ انتشار : دوشنبه, 17 مهر 1396 14:51. به نظر می‌رسد ماجرای سگ‌هایی که یعقوب کریمی به تمرین استقلال آورده بود برای او دردسرساز خواهد شد. به گزارش خبرآنلاین؛ این روزها تمرینات استقلال با حاشیه های عجیبی همراه است. از دیر رسیدن بازیکن و اصرار وینفرد شفر برای آواز خواندن او و دست زدن دیگر بازیکنان به جای تنبیه های متداول، تا بازیکنی که سگ هایش را برای هواخوری به تمرین آورده و پارس سگ ها حسابی به موسیقی متن تمرینات استقلالی ها تبدیل شده بود. ...

سگ بردن سر تمرین، کار دست بازیکن استقلال می‌دهد؟

تاریخ انتشار : دوشنبه, 17 مهر 1396 14:51


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, یعقوب کریمی

به نظر می‌رسد ماجرای سگ‌هایی که یعقوب کریمی به تمرین استقلال آورده بود برای او دردسرساز خواهد شد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ این روزها تمرینات استقلال با حاشیه های عجیبی همراه است. از دیر رسیدن بازیکن و اصرار وینفرد شفر برای آواز خواندن او و دست زدن دیگر بازیکنان به جای تنبیه های متداول، تا بازیکنی که سگ هایش را برای هواخوری به تمرین آورده و پارس سگ ها حسابی به موسیقی متن تمرینات استقلالی ها تبدیل شده بود.

 

این اتفاق آخری اما علاوه بر اینکه دستمایه کاریکاتورها و مطالب طنز زیادی شد، واکنش مدیر باشگاه را هم در پی داشت. سیدرضا افتخاری مدیر باشگاه استقلال در حاشیه نشست خبری رونمایی از اسپانسر جدید استقلال در پاسخ به سوالی درباره ماجرای یعقوب کریمی و سگ هایش گفت:در این مورد منتظر حراست باشگاه هستیم تا درباره یعقوب کریمی و ماجرای سگ آوردن آن تصمیم گیری و به ما اطلاع دهند.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه