سنگین‌ترین بدهی پرسپولیس به بازیکنی بدون یک ثانیه بازی!. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1397 15:21. بزرگ‌ترین طلبکار خارجی باشگاه پرسپولیس مدافع سابق این تیم است. تسنیم نوشت:باشگاه پرسپولیس که سال‌ها با پرونده‌های طلبکاران داخلی و خارجی درگیر بوده است. مسئولان این باشگاه از سال گذشته به دنبال تسویه این بدهی‌ها بوده و حالا بخش اعظمی از بدهی‌های داخلی و خارجی پرداخت شده است. در حال حاضر بزرگ‌ترین طلبکار خارجی باشگاه پرسپولیس آنتونی گولچ است که پرونده این باشگاه نیز سال گذشته به رأی رسید ...

سنگین‌ترین بدهی پرسپولیس به بازیکنی بدون یک ثانیه بازی!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 15:21


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس
بزرگ‌ترین طلبکار خارجی باشگاه پرسپولیس مدافع سابق این تیم است.

 تسنیم نوشت:باشگاه پرسپولیس که سال‌ها با پرونده‌های طلبکاران داخلی و خارجی درگیر بوده است. مسئولان این باشگاه از سال گذشته به دنبال تسویه این بدهی‌ها بوده و حالا بخش اعظمی از بدهی‌های داخلی و خارجی پرداخت شده است.

 

در حال حاضر بزرگ‌ترین طلبکار خارجی باشگاه پرسپولیس آنتونی گولچ است که پرونده این باشگاه نیز سال گذشته به رأی رسید. این مدافع کروات که یک ثانیه هم برای پرسپولیس بازی نکرد و پس از بازگشت به کشورش از مسئولان این باشگاه شکایت کرده بود، 250 هزار دلار از پرسپولیسی‌ها طلبکار است. باشگاه پرسپولیس 25 هزار دلار نیز باید به وکیل این بازیکن پرداخت کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه