تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 دی 1396 18:38. انتقال سانچز به منچستریونایتد، ۷۵ درصد نهایی شده است. به گزارش نود، ایندیپندنت مدعی شده است انتقال سانچز به منچستریونایتد تا ۷۵ درصد نهایی شده است و احتمالاً این بازیکن چهارشنبه انتقالش را رسمی خواهد کرد. در این گزارش امده است که منچستریونایتد آماده است تا ۳۵ میلیون پوند مبلغ درخواستی آرسنال را بدهد ولی آرسن ونگر ۳۰ میلیون پوند به علاوه مخیتاریان را می خواهد که این تنها مورد اختلاف میان دو باشگاه است. مخیتاریان شخصاً ترجیح می دهد در صورت ترک آرسنال، ...

سانچز شماره هفت بعدی منچستریونایتد است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 26 دی 1396 18:38


اخبار,اخبار ورزشی,سانچز

انتقال سانچز به منچستریونایتد، ۷۵ درصد نهایی شده است.

به گزارش نود، ایندیپندنت مدعی شده است انتقال سانچز به منچستریونایتد تا ۷۵ درصد نهایی شده است و احتمالاً این بازیکن چهارشنبه انتقالش را رسمی خواهد کرد.

 

در این گزارش امده است که منچستریونایتد آماده است تا ۳۵ میلیون پوند مبلغ درخواستی آرسنال را بدهد ولی آرسن ونگر ۳۰ میلیون پوند به علاوه مخیتاریان را می خواهد که این تنها مورد اختلاف میان دو باشگاه است. مخیتاریان شخصاً ترجیح می دهد در صورت ترک آرسنال، راهی دورتموند شود. ضمن این که آرسنال با حقوق بالای مخیتاریان هم مسئله دارد.

 

اگرچه چلسی هم نسبت به جذب سانچز علاقه نشان داده است ولی هنوز هم یونایتد بخت اول برای خرید سانچز است. سانچز بعد از پیوستن به یونایتد، پیراهن شماره هفت این باشگاه را برتن خواهد کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه