سانتوس: دیدار «اسپانیا - پرتغال» رقابتی بین بخت قهرمانی و کاندیدای قهرمانی خواهد بود. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 22:18. سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال می‌گوید جدال اسپانیا و پرتغال در واقع جدالی بین بخت قهرمانی و کاندیدای قهرمانی خواهد بود. به گزارش تسنیم، فرناندو سانتوس که شاگردانش به عنوان قهرمان اروپا به روسیه سفر خواهند کرد تا در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های اسپانیا، ایران و مراکش رقابت کنند، گفت: کاملاً به این موضوع واقف هستیم که ما جزو بخت‌های اصلی قهرمانی در جام جهانی 2018 ...

سانتوس: دیدار «اسپانیا - پرتغال» رقابتی بین بخت قهرمانی و کاندیدای قهرمانی خواهد بود

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 22:18


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال می‌گوید جدال اسپانیا و پرتغال در واقع جدالی بین بخت قهرمانی و کاندیدای قهرمانی خواهد بود.

به گزارش تسنیم، فرناندو سانتوس که شاگردانش به عنوان قهرمان اروپا به روسیه سفر خواهند کرد تا در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های اسپانیا، ایران و مراکش رقابت کنند، گفت: کاملاً به این موضوع واقف هستیم که ما جزو بخت‌های اصلی قهرمانی در جام جهانی 2018 نیستیم. تاریخ نشان داده که تیم‌های خاصی مدعی اصلی قهرمانی در این تورنمنت هستند که در جام جهانی پیش‌رو نیز حضور دارند. حتی پیش از قهرمانی پرتغال در یورو 2016 هم بر این باور بودم که ما جزو بخت‌های اصلی قهرمانی در جام جهانی نیستیم.

 

وی افزود: ما بهترین بازی‌های خود را در روسیه به نمایش خواهیم گذاشت و مدعی پیروزی در هر بازی خواهیم بود. همان اعتمادی را به بازیکنانم دارم که پیش از آغاز مسابقات یورو 2016 به آنها داشتم. اکنون هم همان هدفی را داریم که در مسابقات یورو داشتیم.

 

سرمربی تیم ملی پرتغال با اشاره به بازی اول تیمش در جام بیست‌ویکم که مقابل اسپانیا خواهد بود، تأکید کرد: بازی اول ما در جام جهانی در واقع بازی بین بخت قهرمانی (اسپانیا) این رقابت‌ها و کاندیدای قهرمانی (پرتغال) این مسابقات خواهد بود. ما باید در این گروه خیلی مراقب باشیم، اما اگر به هر دلیلی پرتغال از گروهش صعود نکند، این ناامیدکننده خواهد بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه