سازمان لیگ برتر: دربی 24 بهمن. تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 بهمن 1395 12:51. سازمان لیگ برتر نظر نهایی خود را در خصوص دربی پیش رو اعلام کرده و همان طور که پیش تر در خبرها آمده بود این بازی همان 24 بهمن برگزار می شود. به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال در نامه رسمی به سازمان لیگ برتر خواستار تغییر در زمان دربی شده بود و توصیه کرده بود این بازی را 28 بهمن برگزار کند اما سازمان لیگ برتر به طور جدی با این درخواست مخالفت کرده و اذعان داشته می خواهد در این تاریخ برگزار کننده بازی های هفته بیست و دوم ...

سازمان لیگ برتر: دربی 24 بهمن

تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 بهمن 1395 12:51


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,سازمان لیگ برتر

سازمان لیگ برتر نظر نهایی خود را در خصوص دربی پیش رو اعلام کرده و همان طور که پیش تر در خبرها آمده بود این بازی همان 24 بهمن برگزار می شود.

 به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال در نامه رسمی به سازمان لیگ برتر خواستار تغییر در زمان دربی شده بود و توصیه کرده بود این بازی را 28 بهمن برگزار کند اما سازمان لیگ برتر به طور جدی با این درخواست مخالفت کرده و اذعان داشته می خواهد در این تاریخ برگزار کننده بازی های هفته بیست و دوم و بازی استقلال با ذوب آهن باشد و اگر این بازی به تاخیر بیافتد تقویم برگزاری بازی های لیگ برتر بهم خواهد خورد و تبعاتی برای سازمان لیگ برتر خواهد داشت که شاید قابل جبران نباشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه