زور پرسپولیس باید بیشتر شود. تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردین 1397 10:48. پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که سودای قهرمانی در آسیا را دارد باید با قدرت تهاجمی بیشتری در زمین بازی ظاهر شود. مرتضی فنونی زاده در گفتگو با مهر، در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نسف قارشی ازبکستان که منجر به صعود این تیم به مرحله یک شانزدهم پایانی رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: پرسپولیس توانست امتیاز بگیرد و به هدف اولیه خود که صعود به مرحله بعدی رقابت ها بود دست پیدا کند. پیشکسوت تیم فوتب ...

زور پرسپولیس باید بیشتر شود

تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردين 1397 10:48


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که سودای قهرمانی در آسیا را دارد باید با قدرت تهاجمی بیشتری در زمین بازی ظاهر شود. 

مرتضی فنونی زاده در گفتگو با مهر، در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نسف قارشی ازبکستان که منجر به صعود این تیم به مرحله یک شانزدهم پایانی رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا شد گفت: پرسپولیس توانست امتیاز بگیرد و به هدف اولیه خود که صعود به مرحله بعدی رقابت ها بود دست پیدا کند.

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در فصل گذشته توانست به نیمه نهایی برسد. انتظار طبیعی هواداران هم صعود از مرحله گروهی این فصل بود. مهره های فعلی این تیم کاملا توانایی صعود داشتند و اگر غیر از این اتفاق می افتاد کمی جای سوال داشت.

 

وی در خصوص اینکه به نظر می رسید پرسپولیس در ازبکستان تنها دنبال مساوی بود اظهار داشت: باید از دو جنبه به این بازی نگاه کرد. ابتدا اینکه پرسپولیس به دلیل فشردگی بازی‌ها و همچنین حضور ملی پوشان خود در اردوهای تیم ملی، خسته تر از همیشه بود. اما باید عنوان کرد پرسپولیس در این بازی، چند موقعیت نصفه و نیمه گلزنی هم داشت ولی زور گلزنی و بردن نداشت.

 

فنونی زاده در خصوص استفاده مجدد برانکو ایوانکوویچ از دو هافبک دفاعی تصریح کرد: واقعا دلیل این اصرار را از سوی سرمربی پرسپولیس نمی دانم. با اینکه پرسپولیس مقابل سایپا شکست خورد اما فکر می کنم محسن مسلمان خیلی خوب ظاهر شد و خلق موقعیت کرد. با این حال باز هم شاهد هستیم که بازیکنی همچون وی که می تواند بازیسازی لازم را هم داشته باشد روی نیمکت قرار می گیرد. به هر حال اگر پرسپولیس می خواهد رویای قهرمانی در آسیا را محقق کند باید زور بیشتری برای بردن از خود نشان دهد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه