تاریخ انتشار : یکشنبه, 14 خرداد 1396 00:11. نیمه نخست دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا با تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس و رئال مادرید در فینال برابر هم به میدان رفتند که نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید. بازی را تیم ایتالیایی بهتر شروع کرد و شوت زیبای ایگواین نزدیک بود گل زودهنگامی برای یووه در پی داشته باشد که ناواس به خوبی واکنش نشان داد. در ادامه نیز یوونتوس به خوبی توپ را در زمین به گردش درآورد که با هوشیاری مدافعان رئ ...

زورآزمایی رئال و یووه در نیمه نخست برنده نداشت

تاریخ انتشار : یکشنبه, 14 خرداد 1396 00:11


 خبارورزشی ,خبرهای ورزشی,فینال لیگ قهرمانان اروپا

نیمه نخست دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 به گزارش ایسنا، در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس و رئال مادرید در فینال برابر هم به میدان رفتند که نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

بازی را تیم ایتالیایی بهتر شروع کرد و شوت زیبای ایگواین نزدیک بود گل زودهنگامی برای یووه در پی داشته باشد که ناواس به خوبی واکنش نشان داد.

 

در ادامه نیز یوونتوس به خوبی توپ را در زمین به گردش درآورد که با هوشیاری مدافعان رئال دفع شد.

 

در دقیقه 20 بازی رئال به گل رسید. حرکت کارواخال از سمت راست و هوشیاری کریستیانو رونالدو باعث شد این بازیکن یازدهمین گل فصل خود در این فصل لیگ قهرمانان را به ثمر برساند تا به رکورد 11 گل مسی برسد و مشترکا در صدر جدول گلزنان قرار گیرند.

 

یوونتوس در ادامه سراپا حمله شد و توانست گل خورده را پاسخ دهد. ماریو مانژوکیچ توانست با یک برگردان زیبا در دقیقه 27 بازی را به تساوی بکشاند.

 

بازی در ادامه آرام شد و دو تیم سعی در کنترل جریان مسابقه داشتند و همین باعث شد تا توپ بیشتر در میانه‌های میدان در جریان باشد و نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه