تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 مهر 1396 14:47. نماینده ایران مقابل الهلال عربستان با لباس یک‌دست قرمز به میدان خواهد رفت. به گزارش ایسنا، جلسه هماهنگی بازی تیم‌های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان صبح امروز (دوشنبه) در مسقط برگزار شد. در این جلسه عربستانی‌ها اعلام کردند با لباس آبی رنگ بازی می‌کنند و از پیراهن شماره ۱۰ این تیم رونمایی شد. محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس نیز با رونمایی از پیراهن شماره ۱۰، اعلام کرد نماینده ایران در این بازی یک دست قرمز خواهد پوشید. در حالی در این جلسه پیراهن شماره ...

رپرسپولیس یک دست قرمز مقابل الهلال/ قیمت بلیت‌ها ۲۰ و ۶۰ ریال عمانی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 مهر 1396 14:47


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

نماینده ایران مقابل الهلال عربستان با لباس یک‌دست قرمز به میدان خواهد رفت.

 به گزارش ایسنا، جلسه هماهنگی بازی تیم‌های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان صبح امروز (دوشنبه) در مسقط برگزار شد. در این جلسه عربستانی‌ها اعلام کردند با لباس آبی رنگ بازی می‌کنند و از پیراهن شماره ۱۰ این تیم رونمایی شد.

 

محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس نیز با رونمایی از پیراهن شماره ۱۰، اعلام کرد نماینده ایران در این بازی یک دست قرمز خواهد پوشید. در حالی در این جلسه پیراهن شماره ۱۰ پ��سپولیس به نمایش درآمد که فرشاد احمدزاده صاحب این پیراهن به دلیل مصدومیت در بازی با الهلال غایب است.

 

دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و الهلال در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌شود. قیمت بلیت‌های این دیدار ۲۰ و ۶۰ ریال عمان است.

 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

 

 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

بلیت دیدار پرسپولیس ایران و الهلال عربستان

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه