رونمایی از لیست خرید استقلال و وینفرد شفر. تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 09:46. سرمربی آلمانی استقلال پیش از خروج از تهران لیست جذب بازیکنان مدنظرش را در اختیار مدیران قرار داد. به گزارش ایلنا، وینفرد شفر بعد از حضوری موفق روی نیمکت آبی‌ها و دستیابی به قهرمانی در جام حذفی و صعود به مرحله یک چهارم اکنون در سودای دستیابی به رویاهای بزرگ هواداران این تیم در فصل آتی است. سرمربی آلمانی استقلال پیش از ترک تهران به مقصد آلمان برای استراحت پایان فصل، لیست خود را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد ...

رونمایی از لیست خرید استقلال و وینفرد شفر

تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 09:46


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
سرمربی آلمانی استقلال پیش از خروج از تهران لیست جذب بازیکنان مدنظرش را در اختیار مدیران قرار داد. 

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر بعد از حضوری موفق روی نیمکت آبی‌ها و دستیابی به قهرمانی در جام حذفی و صعود به مرحله یک چهارم اکنون در سودای دستیابی به رویاهای بزرگ هواداران این تیم در فصل آتی است.

 

سرمربی آلمانی استقلال پیش از ترک تهران به مقصد آلمان برای استراحت پایان فصل، لیست خود را در اختیار مدیران باشگاه قرار داد. لیستی که در آن ستاره‌های دانه درشتی برای نزدیک شدن این تیم به اهدافش وجود دارد.

 

گفته می‌شود در جمع بازیکنان مدنظر وینفرد شفر اسامی چون محمد دانشگر، میثم تیموری، فرشاد محمدی مهر، مهدی ترابی، علی قلی زاده، سیداحمد موسوی، روح الله باقری، مرتضی تبریزی و مرتضی آقاخان قرار دارند.

 

با این حال در صورت جدایی برخی مهره‌های این تیم که زمزمه آن وجود دارد برخی اسامی دیگر هم به این لیست اضافه خواهد شد.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه