رونالدو با این روند تا پایان فصل چند گل خواهد زد؟. تاریخ انتشار : دوشنبه, 29 آبان 1396 15:21. مهاجم رئال مادرید با توجه به آمار گلزنی‌اش در این فصل، در پایان فصل یک رکورد عجیب را به ثبت خواهد رساند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، اکنون بارسلونا با ۱۰ امتیاز اختلاف بالاتر از رئال مادرید قرار دارد. دلایل زیادی برای به وجود آمدن چنین فاصله‌ای است که یکی از مهم‌ترین آنها ناکامی کریستیانو رونالدو در گلزنی است. مهاجم پرتغالی بدترین آمار خود را از زمان حضورش در رئال مادرید (فصل ۲۰۰۹) به ثبت ر ...

رونالدو با این روند تا پایان فصل چند گل خواهد زد؟

تاریخ انتشار : دوشنبه, 29 آبان 1396 15:21


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی ,کریستیانو رونالدو

مهاجم رئال مادرید با توجه به آمار گلزنی‌اش در این فصل، در پایان فصل یک رکورد عجیب را به ثبت خواهد رساند. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، اکنون بارسلونا با ۱۰ امتیاز اختلاف بالاتر از رئال مادرید قرار دارد. دلایل زیادی برای به وجود آمدن چنین فاصله‌ای است که یکی از مهم‌ترین آنها ناکامی کریستیانو رونالدو در گلزنی است. مهاجم پرتغالی بدترین آمار خود را از زمان حضورش در رئال مادرید (فصل ۲۰۰۹) به ثبت رساند و در حالی که رئال مادرید ۱۲ هفته‌ را در لالیگا پشت سر گذاشته بازیکن پرتغالی تنها یک بار گلزنی کرده است (چهار هفته‌ نخست را به علت محرومیت از دست داد).

 

این آمار ضعیفی برای مهاجمی است که در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ توانست ۲۰ گل برساند یا در فصل ۱۲ – ۲۰۱۱ و ۱‌۱ – ۲۰۱۰ توانست ۱۴ بار دروازه‌ حریفان را باز کند. بدترین آمار رونالدو در فصل اول حضورش در مادرید رخ داد که در ۱۲ بازی پنج گل به ثمر رساند (چهار گل بیشتر از فصل جاری).

 

با این حال تنها افت رونالدو در گلزنی‌اش نیست. تاثیرگذاری او در این فصل لالیگا تنها ۱.۸ درصد بوده است. او به ۵۵ ضربه نیاز داشت تا درو��زه‌ ختافه را باز کند. در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ تاثیرگذاری ستاره پرتغالی ۲۱.۳ درصد بود. در فصل‌های دیگر که کمتر گلزنی کرد این درصد به ۱۲.۳ می‌رسد. اگر رونالدو با همین روند ادامه‌ دهد تا پایان فصل تنها می‌تواند چهار گل به ثمر برساند. از طرفی اگر برای هر گل نیاز به ۵۵ ضربه داشته باشد تا بتواند به بهترین رکورد خود یعنی ۴۸ گل در فصل برسد نیاز به ۲۰۶۴ شوت دارد. او در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ با ۲۲۵ ضربه توانست ۴۸ گل به ثمر برساند.

 

آمار نگران کننده دیگری در رابطه با ستاره پرتغالی وجود دارد که آن میزان سرعتش است. در دیدار برابر اتلتیکومادرید دو صحنه وجود داشت که ناتوانی او را نشان داد. در نخستین موقعیت، خوان فران توانست زودتر از رونالدو به توپ برسد که با تشویق هواداران حاضر در واندا متروپولیتانو همراه شد. همچنین در برنامه Movistar Partidazo سرعت رونالدو با یکی از مدافعان اتلتیکو مقایسه شد که سرعت بازیکن روخی بلانکو ۳۳.۸ کیلومتر بر ساعت اما رونالدو ۳۲.۸ کیلومتر بود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه