روزنامه‌نگار پرسپولیسی شایعه جدید سرخ‌ها را تکذیب کرد!. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 اردیبهشت 1397 10:44. درحالی که شایعه شده کمال کامیابی نیا جای سروش رفیعی را در الخور می‌گیرد ، این خبر را یک روزنامه نگار تکذیب کرد. به گزارش خبرآنلاین؛در روزهای بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ، شایعاتی درباره جدایی کمال کامیابی نیا از این تیم مطرح شده که حسین قدوسی سردبیر سابق روزنامه پیروزی آن راتکذیب کرده است. او در این باره در کانال تلگرامی اش نوشته است:«نگران نباشید. کمال پیشنهادی از تیم الخور ...

روزنامه‌نگار پرسپولیسی شایعه جدید سرخ‌ها را تکذیب کرد!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 10:44


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس
درحالی که شایعه شده کمال کامیابی نیا جای سروش رفیعی را در الخور می‌گیرد ، این خبر را یک روزنامه نگار تکذیب کرد. 

به گزارش خبرآنلاین؛در روزهای بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ، شایعاتی درباره جدایی کمال کامیابی نیا از این تیم مطرح شده که حسین قدوسی سردبیر سابق روزنامه پیروزی آن راتکذیب کرده است.

 

او در این باره در کانال تلگرامی اش نوشته است:«نگران نباشید. کمال پیشنهادی از تیم الخور و یک تیم دیگر قطری و یک پیشنهاد اروپایی دارد که از نظر مالی پیشنهاد قطری بهتر از پرسپولیس است و قابل توجه تر. او اما با الخور و یا  تیمی توافق نکرده و پاسخ مثبتی هم نداده. بنای او ماندن است. 

یازده پرسپولیس قبلا هم گفته بود تنها خواسته ام تسویه مطالبات قبلی است. کمال،نوجوانی که در نیمه دوم دهه هفتاد برای تماشای تمرینات ان تیم پراز اسطوره پرسپولیس هر روزه  به ورزشگاه کارگران می رفت به باورمان و با شناختی که از او داریم بازیکنی نیست که در صورت محرومیت تیم از جذب بازیکن پرسپولیس در میانه میدان تنها گذاشته و تیم  را ترک کند. بی تعارف و صرفا از باب اینکه نگران نباشید شاید تنها خواسته کمال این باشد  در زمره نفراتی قرار گیرد که سقف قراردادها  در تیم به او نیز تعلق می گیرد و این حق طبیعی اوست. 

 

کمال بی شک این روزها با پیشنهادات مالی بسیار بهتر از پرسپولیس مواجه بوده و خواهد شد و تیم های متمول صنعتی سراغش خواهند آمد اما اگر فراموش کار نباشیم، اگر مصاحبه های او از خاطرات نوجوانی و عشق پاک هواداریش به پرسپولیس و اسطوره هایش را بخاطر بیاریم، اگر بازی های متعصبانه و درگیرانه و تکل ها و تنه به تنه حریفان شدن هایش با کتف آسیب دیده را از خاطر نبریم قطعا دلواپس جدایی اش در صورت محرومیت نیز نخواهیم شد.  »

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه