روایت جالب بوفون از اتفاقی که باعث شد پست دروازه‌بانی را انتخاب کند. تاریخ انتشار : دوشنبه, 13 شهریور 1396 19:32. بوفون دروازه‌بان دوست‌داشتنی یوونتوس روایتی جالب از روزی دارد که تصمیم گرفت دروازه‌بان شود. به گزارش خبرآنلاین؛ بوفون یکی از اسطوره های باشگاه یوونتوس است. این دروازه بان که هنوز هم به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های جهان شناخته می شود، درباره اتفاقی که باعث شد پست دروازه بانی را انتخاب کند می گوید: وقتی نوجوان بودم، شخصی افسانه ای در زندگی ام مشاهده کردم. توماس انکونو دروازه ...

روایت جالب بوفون از اتفاقی که باعث شد پست دروازه‌بانی را انتخاب کند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 13 شهریور 1396 19:32


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,بوفون

بوفون دروازه‌بان دوست‌داشتنی یوونتوس روایتی جالب از روزی دارد که تصمیم گرفت دروازه‌بان شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بوفون یکی از اسطوره های باشگاه یوونتوس است. این دروازه بان که هنوز هم به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های جهان شناخته می شود، درباره اتفاقی که باعث شد پست دروازه بانی را انتخاب کند می گوید: وقتی نوجوان بودم، شخصی افسانه ای در زندگی ام مشاهده کردم.

 

توماس انکونو دروازه بان تیم ملی کامرون. من او را در جام جهانی ۱۹۹۰ دیدم. در واقع در آن جام جهانی، بعد از ایتالیا، طرفدار کامرون بودم. بازی افتتاحیه را به یاد می آورم که بین آرژانتین و کامرون برگزار می شد. کامرون در آن مسابقه پیروز شد و همان روز و همان بازی بود که تصمیم گرفتم دروازه بان شوم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل �� خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه