تاریخ انتشار : شنبه, 04 اردیبهشت 1395 16:27. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی خود را درباره فیروز کریمی صادر کرد. به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از بررسی پرونده فیروز کریمی، مشاور تیم اکسین البرز که در لیگ دسته دو فعالیت دارد کمیته انضباطی رأی خود را به شرح زیر صادر کرد:. فیروز کریمی-مشاور تیم اکسین البرز که در تیم لیگ دسته دو فعالیت دارد جهت پاسخگویی نسبت به گزارش های مقامات رسمی در تاریخ 18 اسفند 94 و 15 فروردین 95 با تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی در نشست ...

رای فیروز کریمی تایید شد

تاریخ انتشار : شنبه, 04 ارديبهشت 1395 16:27


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کریمی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی خود را درباره فیروز کریمی صادر کرد.

 به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  پس از بررسی پرونده فیروز کریمی، مشاور تیم اکسین البرز که در لیگ دسته دو فعالیت دارد کمیته انضباطی رأی خود را به شرح زیر صادر کرد:

فیروز کریمی-مشاور تیم اکسین البرز که در تیم لیگ دسته دو فعالیت دارد جهت پاسخگویی نسبت به گزارش های مقامات رسمی در تاریخ 18 اسفند 94 و 15 فروردین 95 با تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی در نشستی که روز 30 فروردین ماه 95 برگزار شد حضور یافت. گزارش های ارسالی و شکایت کمیته داوران جهت مشاور فوق اعلام شد که کریمی حسب دستور موقت شماره 27 مورخ 17 فروردین ماه از همراهی تیم و ورود به استادیوم محل برگزاری مسابقه موقتا محروم شده بود، توضیحات خود را نسبت به موارد اعلامی بیان داشت و ملتزم شد در مسابقات بعدی با رعایت مقررات از ارتکاب بروز هر گونه رفتار غیر ورزشی خورداری می‌کند.

لذا کمیته انضباطی با احراز تخلفات و به استناد بندهای 4 و 5 ماده 66 انضباطی دو جلسه محرومیت وی از همراهی تیم و ورود به استادیوم‌های محل برگزاری مسابقه که با اجرای دستور موقت سپرده شده را کافی دانسته و علاوه بر آن وی را به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه