تاریخ انتشار : جمعه, 29 دی 1396 10:50. کاربران نشریه AS در نظرسنجی مربوط به کریس رونالدو شرکت کردند. به گزارش خبرآنلاین، کریس رونالدو این روزها اصلا وضعیت خوبی حداقل در لالیگا ندارد. در همین فصلی که او به عنوان اولین بازیکن تاریخ که در هر شش بازی دور گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا گل زده و در حالیکه فقط چند ماه از توپ طلای پنجم او و قهرمانی‌اش با رئال‌مادرید در جام باشگاه‌های جهان می‌گذرد. کریس در لالیگا اما روی فرم نیست. او چند هفته ابتدایی را به دلیل محرومیت از دست داد و بعد از بازگشت نتوانست ...

رای عجیب کاربران AS به جدایی رونالدو از رئال‌مادرید

تاریخ انتشار : جمعه, 29 دی 1396 10:50


اخبار,اخبار ورزشی,رونالدو

کاربران نشریه AS در نظرسنجی مربوط به کریس رونالدو شرکت کردند.

به گزارش خبرآنلاین، کریس رونالدو این روزها اصلا وضعیت خوبی حداقل در لالیگا ندارد. در همین فصلی که او به عنوان اولین بازیکن تاریخ که در هر شش بازی دور گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا گل زده و در حالیکه فقط چند ماه از توپ طلای پنجم او و قهرمانی‌اش با رئال‌مادرید در جام باشگاه‌های جهان می‌گذرد. کریس در لالیگا اما روی فرم نیست.

 

او چند هفته ابتدایی را به دلیل محرومیت از دست داد و بعد از بازگشت نتوانست رئال را از مهلکه نجات دهد. بدون شک پاری‌سن‌ژرمن سخت‌ترین و مهم‌ترین آزمون پیش‌رو برای رونالدو خواهد بود. رونالدویی که در اتفاقی عجیب ۶۷.۵ درصد کاربران نشریه AS رای به جدایی او از رئال‌مادرید دادند. البته که نشریه AS چندی پیش اعلام کرده بود رونالدو خواستار جدایی و بازگشت به منچستریونایتد است. خبری که از دید خیلی‌ها شایعه‌پراکنی AS نام گرفت.

اخبار,اخبار ورزشی,رونالدو

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه