تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 21:00. رئال مادرید در خانه مالاگا به تساوی یک بر یک رسید تا کارش برای رسیدن به صدر جدول سخت تر از قبل شود. به گزارش ایسنا، هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ فوتبال اسپانیا عصر امروز (یکشنبه) ادامه یافت که در یکی از دیدارهای حساس رئال مادرید در خانه مالاگا به تساوی یک – یک رضایت داد. در این دیدار ابتدا رونالدو بود که در دقیقه 33 تیمش را پیش انداخت. در این صحنه مهاجم پرتغالی کاملا در آفساید قرار داشت ولی داور مسابقه این صحنه را آفساید تشخیص نداد تا رئال از ح ...

رئال مادرید از قهرمانی دورتر شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 21:00


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئال مادرید در خانه مالاگا به تساوی یک بر یک رسید تا کارش برای رسیدن به صدر جدول سخت تر از قبل شود.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ فوتبال اسپانیا عصر امروز (یکشنبه) ادامه یافت که در یکی از دیدارهای حساس رئال مادرید در خانه مالاگا به تساوی یک – یک رضایت داد. در این دیدار ابتدا رونالدو بود که در دقیقه 33 تیمش را پیش انداخت. در این صحنه مهاجم پرتغالی کاملا در آفساید قرار داشت ولی داور مسابقه این صحنه را آفساید تشخیص نداد تا رئال از حریف خود پیش بیفتد.

در ادامه 3 دقیقه بعد یک ضربه پنالتی به رونالدو رسید که این بار رونالدو نتوانست گل دوم خود را در این دیدار به ثمر برساند تا همچنان برتری رئال در عدد یک باقی بماند. در دقیقه 39 چارلز در موقعیت تک به تک با ناواس قرار گرفت اما ابتدا ضربه او با واکنش پای دروازه بان رئال مادرید مهار شد و روی تیر افقی فرود آمد تا تنها یک کرنر نصیب میزبان شود. نیمه نخست در نهایت با پیروزی 1-0 رئال مادرید پایان یافت.

در نیمه دوم رئال میدان داری کرد ولی هر چه از زمان بازی گذشت این مالاگا بود که بر میدان مسلط شد. در ادامه مالاگا توانست گل خورده را پاسخ دهد و دروازه رئال مادرید را باز کند. سرانجام در دقیقه 66 مالاگا گل تساوی را به ثمر رساند؛ در حالی که مادرید تحت فشار بود، ولیتون توپ را به روی دروازه ارسال کرد و آلبینتوسا به راحتی دروازه ناواس را باز کرد. به این ترتیب از ناواس هم کاری برنیامد تا بازی به تساوی یک بر یک برسد.

با این مساوی رئال 54 امتیازی شد و در رده دوم جدول رده بندی و فاصله 9 امتیازی بارسای صدرنشین ایستاد. این تیم حالا با اتلتیکو که یک بازی کمتر دارد هم امتیاز است و به خاطر تفاضل گل بهتر بالاتر از تیم سیمئونه ایستاده است. حالا اتلتیکومادرید امیدوار است با برتری در دیدرار این هفته خود بتواند بار دیگر اختلاف را با بارسلونا به 6 برساند.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه