دو بازیكن 6 میلیاردی در لیست قلعه نویی

دو بازیکن 6 میلیاردی در لیست قلعه نویی


اخبار,اخبار ورزشی,سرمربی استقلال

 

 اخبار ورزشی - دو بازیکن 6 میلیاردی در لیست قلعه نویی

سرمربی استقلال قصد دارد 2 بازیکن طراز اول اروپایی با مبالغی در حدود 6 میلیارد را به تیمش بیاورد.

به گزارش جام نیوز، امیر قلعه نویی در مذاکراتی که با امیررضا خادم داشته به وی قول داده که اگر پول خوبی در استقلال تزریق شود دو جام برای این تیم به ارمغان خواهد آورد.

 در این اوضاع به هم ریخته باشگاه استقلال، قلعه نویی حسابی کلافه است، نمی داند تیم فصل بعد را ببندد یا سراغ پیشنهادات جدیدش برود تا از دستش نپرد. البته یکی دوتا از پیشنهادهای ناب او مانند پدیده و ذوب آهن که با مرزبان و گل محمدی تمام کرده اند، تا همین لحظه از دست رفته است.

به همین دلیل است که برخلاف سال های گذشته به سفر خارج از کشور هم نرفته و در تهران مانده تا از نزدیک به بررسی اوضاع و احوال بپردازد.

اما قلعه نویی به قولی که خادم در خصوص شرایط مالی استقلال در فصل آتی داده، حسابی دل بسته است و امیدوار است برخلاف فصل پیش، سالی بی دغدغه را پیش رویش ببیند. گذشته نیز ثابت کرده سرمربی آبی‌پوشان در هر تیمی حضور داشته که بابت مسائل مالی دغدغه‌ای نداشت توانستند نتایج بسیار ارزشمندی کسب کند.

کارنامه او در سال های گذشته علاوه بر استقلال، کسب دو قهرمانی لیگ برتر با سپاهان و یک نایب قهرمانی با تراکتورسازی به خوبی نشان می‌دهد که قلعه نویی مربی است که باید فقط ذهنش روی مسائل فنی معطوف بشود و اگر مشکلات مالی ذهن او را منحرف کند، نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد.

* ستاره های اروپایی در استقلال
استقلال طی سالهای گذشته آنقدر مشکلات مالی داشته که هر بازیکن خارجی به این تیم آمد آنقدر از مسائل مالی اذیت شد که خیلی زود انگیزه‌هایش را از دست داد و در نهایت از استقلال جدا شد. اما به نظر می‌رسد این تیم برای فصل بعد آنقدر از نظر شرایط مالی اوضاع خوبی داشته باشد که قلعه نویی بخواهد به سبک تیم‌‌های حاشیه خلیج فارس عمل کند و بازیکنان خارجی با مبالغ نجومی را به استقلال بیاورد.

 شنیده‌های ما حاکی از این موضوع است که قلعه نویی طی گفتگو با اطرافیانش به این موضوع اشاره کرده که می‌خواهد دو بازیکن با مبالغی در حدود 6 میلیارد را استقلالی کند تا این تیم پس از مدت ها طعم بازیکن خارجی طراز اول را بچشد.

 * راضی کردن آندو و خسرو در اولویت
از سوی دیگر حالا که شایعه شده آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری پیشنهادهای خارجی خوبی دارند، ��لعه نویی راضی کردن آنها به ماندن را در اولویت قرار داده است و می‌خواهد این دو ستاره را حفظ کند. البته به نظر می‌رسد نگه داشتن آنها نیز کمتر از بازیکنان خارجی طراز اول برای استقلال هزینه نداشته باشد.
اخبار ورزشی - جام نیوز

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه