تاریخ انتشار : شنبه, 18 شهریور 1396 18:46. رئال مادرید در هفته سوم لالیگا نیز برابر لوانته مساوی کرد و در لحظات پایانی با اخراج مدافع برزیلی اش 10 نفره شد. به گزارش ایسنا، هفته سوم لالیگا شنبه پیگیری شد و در نخستین بازی رئال مادرید برابر لوانته قرار گرفت. این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل نخست بازی بر خلاف انتظار به نام لوانته به ثبت رسید. ایوی لوپس در دقیقه 12 دروازه تیم میزبان را باز کرد. دقایقی بعد کریم بنزما به علت آسیب دیدگی مجبور به ترک زمین شد و گرت بیل به جای او به مید ...

دومین تساوی پیاپی رئال مادرید در لالیگا در روز اخراج مارسلو

تاریخ انتشار : شنبه, 18 شهریور 1396 18:46


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,مارسلو

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا نیز برابر لوانته مساوی کرد و در لحظات پایانی با اخراج مدافع برزیلی اش 10 نفره شد.

به گزارش ایسنا، هفته سوم لالیگا شنبه پیگیری شد و در نخستین بازی رئال مادرید برابر لوانته قرار گرفت. این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

گل نخست بازی بر خلاف انتظار به نام لوانته به ثبت رسید. ایوی لوپس در دقیقه 12 دروازه تیم میزبان را باز کرد. دقایقی بعد کریم بنزما به علت آسیب دیدگی مجبور به ترک زمین شد و گرت بیل به جای او به میدان رفت.  مادرید در نهایت توانست بازی را پیش از پایان نیمه اول مساوی کند. لوکاس واسکس گل اول تیمش را در دقیقه 38 به ثمر رساند.

 

در نیمه دوم سفیدپوشان به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دادند. ایسکو نیز به جای مارکوس یورنته وارد زمین شد اما مادرید نتوانست به گل دوم دست یابد. زین الدین زیدان سومین تعویض را نیز انجام داد و متیو کواچیچ به جای واسکس به زمین رفت. در دقایق پایانی بیل فرصت گلزنی داشت اما ضربه اش به گل تبدیل نشد.

 

در ادامه مارسلو به علت خطا کارت قرمز مستقیم دریافت کرد. در نهایت سفیدپوشان در گلزنی موفق نبودند و برای دومین هفته پیاپی به تساوی دست یافتند.

 

در ادامه بازی های امروز اتلتیکومادرید مهمان والنسیا است، سویا به مصاف ایبار می رود و در آخرین ساعات امروز داربی کاتالونیا بین دو تیم اسپانیول و بارسلونا برگزار می شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه