دلایل اخراج سرمربی الهلال عربستان مشخص شد. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 اسفند 1396 09:48. روزنامه عربستانی از اصلی‌ترین دلایل اخراج سرمربی الهلال سخن به میان آورد. به گزارش ایسنا و به نقل از الریاض، رامون دیاز در یک فصل و نیمی که در الهلال مربیگری کرد توانست نتایج درخشانی با این تیم به دست آورد. این مربی آرژانتینی الهلال را به قهرمانی در لیگ عربستان و جام حذفی رساند. او هم‌چنین توانست این تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برساند. در فصل دوم حضور دیاز با وجود این که این مربی سرشناس تیم را ...

دلایل اخراج سرمربی الهلال عربستان مشخص شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 اسفند 1396 09:48


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , سرمربی الهلال عربستان
روزنامه عربستانی از اصلی‌ترین دلایل اخراج سرمربی الهلال سخن به میان آورد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاض، رامون دیاز در یک فصل و نیمی که در الهلال مربیگری کرد توانست نتایج درخشانی با این تیم به دست آورد. این مربی آرژانتینی الهلال را به قهرمانی در لیگ عربستان و جام حذفی رساند. او هم‌چنین توانست این تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برساند.

 

در فصل دوم حضور دیاز با وجود این که این مربی سرشناس تیم را صدرنشین لیگ عربستان کرده اما بعد از شکست برابر تیم فوتبال استقلال از کار برکنار شد که این اخراج واکنش های زیادی را به دنبال داشت و باعث خشم هواداران الهلال شد.

 

روزنامه الریاض در گزارشی از اصلی‌ترین دلایل اخراج دیاز سخن به میان آورد و البته به شکست برابر استقلال اشاره  نکرد.

 

این روزنامه عربستانی نوشت: اصلی ترین عامل های اخراج دیاز لجبازی این مربی آرژانتینی و دخالت فرزندش در ترکیب الهلال بود. دیاز اصرار داشت که از ماتیاس، بازیکن خارجی و بی کیفیت در ترکیب اصلی تیمش بهره گیرد و همه مخالف چنین تصمیمی بودند. این مربی حاضر نبود که علی الحبسی را در فهرست لیگ قهرمانان قرار دهد و در نهایت آسیب دیدگی چند بازیکن باعث شد تا او مجبور به چنین تصمیم شود.

 

در ادامه‌ این گزارش آمده است، دیاز به توصیه های مدیران باشگاه گوش نمی‌کرد و راه خود را می‌رفت و گذشته از این پسر او هم در ترکیب اصلی دخالت می‌کرد و همین باعث شد تا سران الهلال به اجماع با اخراج او مخالفت کنند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه