دشمن علی دایی دوست مدیرعامل پرسپولیس درآمد

دشمن علی دایی دوست مدیرعامل پرسپولیس درآمد


اخبار,اخبار ورزشی,محمد مایلی کهن

 

اخبار ورزشی - دشمن علی دایی دوست مدیرعامل پرسپولیس درآمد

مایلی کهن می گوید به تغییرات جدید در هیات مدیره پرسپولیس خوشبین نیست.

 محمد مایلی کهن و باز هم حرف های خاص.همیشه متفاوت حرف می زند و سعی می کند انتقادش از شرایط موجود را با صراحت بیان کند،اگر چه خیلی از حرفهایش هم نظر با ما نیست.به خصوص آنجا که او درباره تیم ملی و کروش حرف می زند و می گوید اگر رییس فدراسیون فوتبال بود همین حالا کارلوس کروش را برکنار می کرد.

هیات مدیره پرسپولیس هم انتخاب شد.خوبی اش این است که تکلیف این تیم قبل از شروع فصل مشخص شده است.

به نظرم بازهم اتفاق خاصی نمی افتد.البته خیلی زود است که درباره هیات مدیره قضاوت کرد.

به نظر شما چطور است؟
من خیلی خوش بین نیستم.در حقیقت با تغییرات اتفاق خاصی نمی افتد.به نظر من نیاز به تغییرات بنیادی بود.باید سیستم نگاه کردن ما تغییر کند.اینکه چطور برای این تیم ها پول درآورد.این نگاه ها باید تغییر کند.

شما فکر می کنید رحیمی در پرسپولیس موفق می شود؟
او کار سختی را شروع کرده است.هیچ کس نمی تواند رحیمی ورزشی و قوی نیست.ایشان دوست من است و در یک آپارتمان زندگی می کردیم.کلی هم از ایشان خاطره دارم.ما از دوره مدرسه عالی ورزش با هم بودیم.رحیمی جزو قهرمان های ورزشی بود.حتی وقتی از دانشکده ما به مسابقات جهانی اعزام می شدند افتخارات زیادی به دست می آوردند چون ما قهرمان های ورزشی را در اختیار داشتیم.

 

من فکر می کنم کار ایشان سخت است اما امیدوارم از پس این کار بر بیاید.من رحیمی را می شناسم و با اینکه مدیری قوی است اما باید بگویم که پرسپولیس هم جای سختی است.من خیلی خوش بین نیستم.می دانید چرا؟چون بزرگترین چالش در پرسپولیس این است که عده ای خودشان را بالاتر از این تیم می دانند.

 

همه ماها هرچه داریم از پرسپولیس است اما شرایط حالا عوض شده.از بازیکن تا مدیر کسانی هستند که منت می گذارند.یکی می گوید باید فکر کنم و یکی می گوید نمی مانم.می خواهم بپرسم شماها بدون اسم پرسپولیس کجا بودید؟متاسفانه این را یادمان می رود/یادمان می رود که پرسپولیس برای مردم عزیز است نه اسم ها برای آنها.

دست شما درد نکند به خاطر این گفت و گو...
همین؟نمی خواهید درباره تیم ملی حرف بزنید؟

چطور؟
درباره کروش باید حرف زد.درباره اینکه اگر جای کفاشیان بودم همین امروز کروش را برکنار می کردم و فرکی را می گذاشتم سرمربی تیم ملی.چه معنی دارد که کروش در برنامه زنده این طور انتقاد می کند و حرف هایی می زند که فدراسیون فوتبال را زیر سوال می برد.او درباره لباس های جام جهانی حرف هایی زد که کفاشیان آنها را رد کرد و می گوید صحت ندارد.در کل دنیا این حرف می پیچد و آبروی ایران خدشه دار می شود.آبروی تیم ملی در میان است و نباید اجازه داد که از این حرف ها زده شود.

به نظر شما انتقاد کردن در این شرایط منطقی است.کروش تیم ملی ایران را به جام جهانی برده است.
مگر چه اتفاقی افتاده؟ما که اتفاقی رفتیم جام جهانی.به نظر من که چیز خاصی ارائه نشده است.

اما شما هم می دانید که از لحاظ آماری ایران به عنوان تیم اول راهی جام جهانی شد.مردم همه راضی هستند.
شما می گویید سطح کیفی لیگ پایین است در حالی که خیلی از بازی های لیگ بالاتر در تیم ملی است.در این چند وقت تیم ملی چقدر پیشرفت داشته است؟آیا بازی قشنگی ارائه شده است؟شانس با ما یار بود و خدا خواست در جام جهانی حضور داشته باشیم.تا آخرین لحظه معلوم نبود که ما به جام جهانی می رویم یا نه؟

آن وقت ما می توانیم با یکدیگر هم عقیده نباشیم؟
می توانیم،اصلا یکی بین ما حکم شود.ما مثل کسانی نیستیم که احترام هم را نگه نمی دارند یا در جلسه به هم بی احترامی می کنند.شانس آوردیم آقای امیر خادم که توانسته بود "کنی ماندی آمریکایی "را مغلوب کند و قهرمان شود بین آنها بود.اگر نبود معلوم نبود چه بلایی سر هم می آوردند و کار به کجا می رسید؟
اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه