درگیری دو استقلالی با چاقو در هتل المپیک. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 19 مرداد 1396 18:56. مدافع و مهاجم اسبق استقلال در هتل المپیک با یکدیگر درگیر شدند. به گزارش خبرآنلاین؛ در حالیکه تیم‌های پیکان و تراکتورسازی از امروز اردوی پیش از بازی خود را در هفته سوم لیگ برتر در هتل المپیک تهران برگزار کردند اما درگیری شدیدی بین امیرحسین صادقی مدافع پیکان و فرزاد حاتمی مهاجم تراکتورسازی رخ داد. ماجرا از این قرار بود که امیرحسین صادقی مشغول صحبت با محمد نوری بازیکن تیم تراکتورسازی بود که حضور او در بین تر ...

درگیری دو استقلالی با چاقو در هتل المپیک

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 19 مرداد 1396 18:56


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,امیرحسین صادقی

مدافع و مهاجم اسبق استقلال در هتل المپیک با یکدیگر درگیر شدند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالیکه تیم‌های پیکان و تراکتورسازی از امروز اردوی پیش از بازی خود را در هفته سوم لیگ برتر در هتل المپیک تهران برگزار کردند اما درگیری شدیدی بین امیرحسین صادقی مدافع پیکان و فرزاد حاتمی مهاجم تراکتورسازی رخ داد.

 

ماجرا از این قرار بود که امیرحسین صادقی مشغول صحبت با محمد نوری بازیکن تیم تراکتورسازی بود که حضور او در بین تراکتوری‌ها با اعتراض شدید حاتمی روبرو شد.

 

این دو نفر چند ماه پیش هم در بازی تدارکاتی تراکتورسازی و پیکان با یکدیگر دچار درگیری شده بودند و این موضوع باعث شد که درگیری‌های لفظی بین حاتمی و صادقی بالا بگیرد و در نهایت کار به درگیری فیزیکی هم کشیده شد.

 

مهاجم تیم تراکتورسازی با کارد میوه‌خوری روی میز ناهارخوری به سمت مدافع تیم پیکان حمله‌ور شد که اگر دخالت دیگران نبود شاید اتفاقات تلخ و دلخراشی رخ می‌داد. این درگیری حتی باعث شکسته شدن چند لیوان در رستوران هتل المپیک شد و در نهایت و پس از مصدوم شدن پای صادقی و مداخله سایر بازیکنان و مأموران حراست، قائله ختم شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه