دانشور به مدال طلا رسید/ هداوند از رسیدن به مرحله یک‌چهارم بازماند. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 بهمن 1394 12:06. ملی‌پوش دوچرخه‌سواری ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به مدال طلا رسید. به گزارش فارس و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، امروز صبح محمد دانشور نماینده کشورمان در بخش یک کیلومتر توانست مدال طلا را از آن خود کند و ششمین مدال کاروان کشورمان را به ارمغان بیاورد. پیش از این نیز تیم ملی ایران توانسته بود پنج مدال کسب کند. فاطمه هداوند در مرحله مقدماتی ماده اسپرینت بزرگسالان دوازدهم ش ...

دانشور به مدال طلا رسید/ هداوند از رسیدن به مرحله یک‌چهارم بازماند

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 بهمن 1394 12:06


اخبار,اخبار ورزشی,دوچرخه سواری

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به مدال طلا رسید.

به گزارش  فارس و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، امروز صبح محمد دانشور نماینده کشورمان در بخش یک کیلومتر توانست مدال طلا را از آن خود کند و ششمین مدال کاروان کشورمان را به ارمغان بیاورد. پیش از این نیز تیم ملی ایران توانسته بود پنج مدال کسب کند.

فاطمه هداوند در مرحله مقدماتی ماده اسپرینت بزرگسالان دوازدهم شد و در مرحله یک هشتم نهایی با رکابزنی از چین به رقابت پرداخت که در رده دوم قرار گرفت و راهی شانس مجدد شد.

بانوی رکابزن ایران در شانس مجدد با رکابزنانی از چین تایپه و ژاپن مسابقه داد که در قابت با آنها سوم شد و از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

فروزان عبدالهی دیگر نماینده ایران نیز در مرحله مقدماتی ماده تعقیبی انفرادی با ثبت زمان 4 دقیقه و 14 ثانیه در رده نهم و آخر قرار گرفت و نتوانست راهی مرحله فینال شود.

 

 اخبار  ورزشی  - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه