داستان زیدان و لیگ قهرمانان به روایت تصویر / یکی کم، دوتا غم، سه تا خاطر جمع!. تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 10:07. زیدان فرصت این را دارد تا امشب در تاریخ فوتبال به دست نیافتنی بودن خود ادامه دهد. به گزارش خبرآنلاین؛ زین الدین زیدان، تنها مربی تاریخ که موفق شده دو بار متوالی تیمش را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در فرمت جدید کند، امشب فرصت دارد تا با کسب سومین جام دست نیافتنی تر شود. این در حالی است که رئال مادرید هم فاصله کمی تا تاریخ سازی دارد. رئالی ها در تاریخ تنها تیمی هستند که در ف ...

داستان زیدان و لیگ قهرمانان به روایت تصویر / یکی کم، دوتا غم، سه تا خاطر جمع!

تاریخ انتشار : شنبه, 05 خرداد 1397 10:07


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , لیگ قهرمانان
زیدان فرصت این را دارد تا امشب در تاریخ فوتبال به دست نیافتنی بودن خود ادامه دهد. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ زین الدین زیدان، تنها مربی تاریخ که موفق شده دو بار متوالی تیمش را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در فرمت جدید کند، امشب فرصت دارد تا با کسب سومین جام دست نیافتنی تر شود. این در حالی است که رئال مادرید هم فاصله کمی تا تاریخ سازی دارد. رئالی ها در تاریخ تنها تیمی هستند که در فرمت جدید لیگ قهرمانان موفق شدند در کسب قهرمانی دبل کنند.

 

آنها فقط میلان را از این حیث کنار خود می بینند که آنها هم در فرمت قبلی موفق به ثبت چنین رکوردی شدند. حالا اگر رئالی ها امشب برای سومین بار متوالی چنین عنوانی را کسب کنند، تک و تنها از این حیث تاریخ ساز خواهند بود. طرح زیر که مشاهده می کنید به معنای دبلی است که زیدان با رئال طی دو فصل اخیر انجام داده و حالا هم مترصد کسب جام سوم است.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , لیگ قهرمانان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه