تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 15:27. دروازه بان اصلی تیم ملی فوتبال که با اولتیماتوم جدی سرمربی پرتغالی مواجه شد، با مربی دروازه بان ها درد دل کرد و او هم بابت این که سمت کی روش رفته، وی را سرزنش کرد!. بعد از نمایش ضعیف علیرضا حقیقی مقابل ترکمنستان، دن گاسپار که به شکل عجیبی حامی حقیقی است، به او گفت: «فعلا سمت کارلوس کی روش نرو که به شدت از دست تو شاکی است و حتی عذرخواهی تو را هم قبول نمی کند. ». اما حقیقی بدون توجه به توصیه دن گاسپار، در فرودگاه امام (ره) قبل از پرواز کاروان تیم ملی به ...

خشم کی روش از این بازیکن تیم ملی؛ به جای عذرخواهی کردن از تیمت جدا شو!

تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 15:27


اخبار,اخبار ورزشی,علیرضاحقیقی

دروازه بان اصلی تیم ملی فوتبال که با اولتیماتوم جدی سرمربی پرتغالی مواجه شد، با مربی دروازه بان ها درد دل کرد و او هم بابت این که سمت کی روش رفته، وی را سرزنش کرد!

بعد از نمایش ضعیف علیرضا حقیقی مقابل ترکمنستان، دن گاسپار که به شکل عجیبی حامی حقیقی است، به او گفت: «فعلا سمت کارلوس کی روش نرو که به شدت از دست تو شاکی است و حتی عذرخواهی تو را هم قبول نمی کند.»

 

اما حقیقی بدون توجه به توصیه دن گاسپار، در فرودگاه امام (ره) قبل از پرواز کاروان تیم ملی به دبی برای پرواز به سئول و سفر به گوام، سراغ کی روش رفت تا از ا�� بابت اشتباهش معذرت بخواهد که سرمربی تیم ملی به او گفت: «به جای عذرخواهی کردن از کازان جدا شو و به تیمی برو که بازی کنی تا در تیم ملی نیمکت نشین نشوی چون در صورت تکرار اشتباهات اخیر، نیمکت نشین می شوی.»

 

کی روش همچنین به او گفت: «چوب خط تو پر شده است و بیشتر از این نمی توانم اعتبارم را پای تو بگذارم. این ضعف شدید تو ثمره نیمکت نشینی در کازان است و اگر در نقل و انتقالات زمستانی از کازان جدا نشوی و به تیمی نروی که بازی کنی، مجبورم تو را روی نیمکت بنشانم.»

 

بعد از این اتفاق حقیقی با دن گاسپار حرف زد و موضوع را با مربی دروازه بانی تیم ملی که حامی اش است، در میان گذاشت.

 

برابر با شنیده ها، دن گاسپار هم از حقیقی بابت این که بدون هماهنگی او، با کی روش حرف زده، گلایه کرد و به حقیقی گفت: «مگر نگفتم فعلا به کی روش نزدیک نشو؟ خیلی از دست تو شاکی است و می گوید حقیقی با نیمکت نشینی در روبین کازان به روزهای ضعیف گذشته برگشته و دیگر نمی توانم بیشتر از این به او اعتماد کنم که زحمات تیم را هدر بدهد.»

 

دن گاسپار همچنین به حقیقی گفته: «نباید با کی روش حرف می زدی تا من با او حرف می زدم و کمی آرام می شد.»

 

حالا حقیقی از مربی دروازه بانی تیم ملی خواسته واسطه شود تا کی روش او را ببخشد.

 

اخبار ورزشی - رادنیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه