تاریخ انتشار : چهارشنبه, 05 آبان 1395 15:58. معاونت پزشکی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت مصدومیت ووریا غفوری و خسرو حیدری دو بازیکن این تیم توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش سایت باشگاه استقلال، دکتر امین نوروزی در مورد وضعیت خسرو حیدری، گفت: خسرو در بازی با سیاه جامگان به دلیل ضربه شدیدی که از طرف بازیکن تیم حریف به ساق پای چپش وارد شد دچار آسیب دیدگی شد که با روند درمانی، تا قبل از بازی با سایپا رو به بهبود بود. معاونت پزشکی باشگاه استقلال تاکید کرد: برای مسابقه با سایپا اجازه بازی به ایشان نداده ...

خسرو حیدری باوجود مخالفت ما به میدان رفت

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 05 آبان 1395 15:58


اخبار,اخبار ورزشی,خسرو حیدری

معاونت پزشکی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت مصدومیت ووریا غفوری و خسرو حیدری دو بازیکن این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش  سایت باشگاه استقلال، دکتر امین نوروزی در مورد وضعیت خسرو حیدری، گفت: خسرو در بازی با سیاه جامگان به دلیل ضربه شدیدی که از طرف بازیکن تیم حریف به ساق پای چپش وارد شد دچار آسیب دیدگی شد که با روند درمانی، تا قبل از بازی با سایپا رو به بهبود بود.

 

معاونت پزشکی باشگاه استقلال تاکید کرد: برای مسابقه با سایپا اجازه بازی به ایشان نداده بودیم ولی با توجه به اینکه خسرو بازیکن با تعصبی است و دوست داشت به استقلال کمک کند، در این مسابقه با وجود مخالفت ما، با میل خود به زمین رفت. خسرو در این هفته هم با تیم تمرین کرد ولی با توجه به تست های پزشکی، به دلیل آسیب دیدگی موجود و جلو گیری از تشدید این مصدومیت، اجازه بازی به حیدری در دیدار این هفته ندادیم. این بازیکنتا بهبودی کامل، باید به فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی بپردازد.

 

نوروزی افزود: ووریا غفوری هم به دلیل ضربه ای که در این هفته در حین تمرین به زانویش وارد شد، به اهواز نمی رود. این بازیکن پس از رفع التهاب در ناحیه آسیب دیده، نیاز به ارزیابی بیشتر دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه