خداحافظی هافبک سابق رئال از فوتبال. تاریخ انتشار : جمعه, 17 شهریور 1396 15:56. استبان کامبیاسو خبر خداحافظی‌اش از فوتبال را تایید کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ استبان کامبیاسو هافبک جنگنده آرژانتینی که سابقه حضور در تیم های رئال مادرید،اینترمیلان و لسترسیتی را داشت، از فوتبال خداحافظی کرد. کامبیاسو که محصول آکادمی جوانان رئال مادرید بود، پس از عضویت در تیم های ایندیپندنته، ریورپلاته و رئال مادرید، 10 سال درخشان را در اینترمیلان سپری کرد و به همراه این تیم فاتح 5 سری آ متوالی و سه گانه ای تاریخی ت ...

خداحافظی هافبک سابق رئال از فوتبال

تاریخ انتشار : جمعه, 17 شهریور 1396 15:56


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,استبان کامبیاسو

استبان کامبیاسو خبر خداحافظی‌اش از فوتبال را تایید کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ استبان کامبیاسو هافبک جنگنده آرژانتینی که سابقه حضور در تیم های رئال مادرید،اینترمیلان و لسترسیتی را داشت، از فوتبال خداحافظی کرد.

 

کامبیاسو که محصول آکادمی جوانان رئال مادرید بود، پس از عضویت در تیم های ایندیپندنته، ریورپلاته و رئال مادرید، 10 سال درخشان را در اینترمیلان سپری کرد و به همراه این تیم فاتح 5 سری آ متوالی و سه گانه ای تاریخی تحت هدایت خوزه مورینیو شد.

 

او در سال های پایانی فوتبالش حضور در لسترسیتی و المپیاکوس را تجربه کرد. کامبیاسو 52 بار نیز برای تیم ملی آرژانتین به میدان رفت و 5 گل هم به ثمر رساند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه