خداحافظی با مرد بداخلاق پرافتخار؛ یک ایتالیایی اصیل. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردین 1397 11:44. کاپلو از دنیای مربیگری خداحافظی کرد. فبه گزارش ایلن، فابیو کاپلو، سرمربی سابق آث میلان، رئال مادرید، یوونتوس و تیم ملی انگلیس، از دنیای مربیگری اعلام بازنشستگی کرد. کاپلو پس از نتایج ضعیفی که با جیانگسو سونینگ کسب کرده بود از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و پس از اخراج اعلام کرد که دیگر هدایت تیمی را برعهده نخواهد گرفت. کاپلو 71 ساله، 4 قهرمانی سری آ و یک قهرمانی لیگ قهرمانان در دهه 90 با میل ...

خداحافظی با مرد بداخلاق پرافتخار؛ یک ایتالیایی اصیل

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 22 فروردين 1397 11:44


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کاپلو
کاپلو از دنیای مربیگری خداحافظی کرد.

فبه گزارش ایلن، فابیو کاپلو، سرمربی سابق آث میلان، رئال مادرید، یوونتوس و تیم ملی انگلیس، از دنیای مربیگری اعلام بازنشستگی کرد. کاپلو پس از نتایج ضعیفی که با جیانگسو سونینگ کسب کرده بود از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و پس از اخراج اعلام کرد که دیگر هدایت تیمی را برعهده نخواهد گرفت.

 

کاپلو 71 ساله، 4 قهرمانی سری آ و یک قهرمانی لیگ قهرمانان در دهه 90 با میلان کسب کرد و سپس راهی رئال مادرید شد و با این تیم نیز قهرمان لالیگا شد، ولی پس از اختلاف با مدیران باشگاه از جمع سپیدپوشان جدا شد. او به میلان بازگشت و سپس یک دوره در رم و یووه حضور داشت و با هر دو باشگاه قهرمان سری آ شد، هر چند قهرمانی‌هایش با یووه به علت پرونده کالچوپولی از باشگاه پس گرفته شد.

 

کاپلو سپس راهی رئال شد و موفق شد قهرمانی لیگ را از آن خود کند، سپس سرمربی ایتالیایی هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده گرفت و تا سال 2012 نیز هدایت سه شیرها را برعهده داشت. او سپس روسیه را به جام جهانی 2014 رساند ولی در یورو با این تیم ناکام بود و پس از یورو 2016 از جمع روس‌ها نیز جدا شد.

 

در سال 2017، او هدایت جیانگسو را برعهده گرفت ولی در ماه مارس از این تیم اخراج شد. ناکامی ایتالیا از رسیدن به جام جهانی باعث شد که شایعات در مورد حضور کاپلو روی نیمکت این تیم مطرح شود ولی حالا کاپلو اعلام بازنشستگی کرده تا این شایعه نیز به کلی رد شود.

 

ایلنا  

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه