تاریخ انتشار : جمعه, 19 خرداد 1396 19:34. تماشاگران و علاقمندان به والیبال برای تماشای دیدار تیم ملی ایران برابر بلژیک درحال ورود به سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی هستند و آرامش کامل در سالن برقرار است. به گزارش مهر، هفته دوم بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال از ساعت ۲۱:۱۰ امروز با دیدار تیم های ملی والیبال ایران و بلژیک پیگیری می شود. تماشاگران و علاقمندان به والیبال از ساعت ها قبل وارد سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شده اند. * درحالی که حدود دو ساعت به شروع این دیدار باقی مانده است ...

خبری که بانوان را به اشتباه انداخت/ ورود تماشاگران در امنیت کامل

تاریخ انتشار : جمعه, 19 خرداد 1396 19:34


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, والیبال

تماشاگران و علاقمندان به والیبال برای تماشای دیدار تیم ملی ایران برابر بلژیک درحال ورود به سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی هستند و آرامش کامل در سالن برقرار است.

به گزارش مهر، هفته دوم بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال از ساعت ۲۱:۱۰ امروز با دیدار تیم های ملی والیبال ایران و بلژیک پیگیری می شود. تماشاگران و علاقمندان به والیبال از ساعت ها قبل وارد سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شده اند.

 

* درحالی که حدود دو ساعت به شروع این دیدار باقی مانده است اکثر صندلی های سالن خالی است و تماشاگران مثل دوره های گذشته استقبال زودهنگامی از این مسابقات نداشته اند.

 

* قبل از دیدار ایران، تیم های صربستان و آرژانتین به مصاف هم رفته اند که تما��اگران ایرانی خولیو ولاسکو سرمربی پیشین ایران را تشویق کردند.

 

* انتشار اشتباه یک خبر در مورد ورود بانوان به سالن باعث شده بود تعدادی از بانوان با خریداری بلیت قصد ورود به سالن را داشته باشند که اجازه این کار به آنها داده نشد.

 

* تماشاگران علاقمند به والیبال در آرامش کامل وارد سالن می شوند ماموران انتظامی نیز با دقت کامل ورود تماشاگران را زیر نظر دارند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه