تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 فروردین 1397 17:16. پس از استعفای جنجالی رسول خادم و مجمع ۲۱ اسفند این فدراسیون، فرصت یک ماهه‌ای تعیین شد تا مجمع تلاش کند رسول خادم را برگرداند و یک بار دیگر رییس فدراسیون بماند. به گزارش ایلنا، اینطور که به نظر می‌رسد در سه هفته گذشته تلاشی انجام نشده و براساس شواهد و قراین موجود تلاشی هم نخواهد شد و تنها یک هفته تا پایان مهلت یک ماهه مجمع باقی مانده است. طبق شنیده‌ها قرار است در پایان این فرصت یک ماهه، مجمع فدراسیون کشتی یک بار دیگر تشکیل جلسه دهد و این بار طبق ...

خبری از بازگشت خادم نیست!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 فروردين 1397 17:16


اخبار,اخبار ورزشی,رسول خادم

پس از استعفای جنجالی رسول خادم و مجمع ۲۱ اسفند این فدراسیون، فرصت یک ماهه‌ای تعیین شد تا مجمع تلاش کند رسول خادم را برگرداند و یک بار دیگر رییس فدراسیون بماند.

به گزارش ایلنا، اینطور که به نظر می‌رسد در سه هفته گذشته تلاشی انجام نشده و براساس شواهد و قراین موجود تلاشی هم نخواهد شد و تنها یک هفته تا پایان مهلت یک ماهه مجمع باقی مانده است.

 

طبق شنیده‌ها قرار است در پایان این فرصت یک ماهه، مجمع فدراسیون کشتی یک بار دیگر تشکیل جلسه دهد و این بار طبق اساسنامه، اختیارات را به نایب رییس رسول خادم یعنی حمید بنی‌تمیم واگذار کند.

 

اتفاقی که احتمال بازگشت رسول به ریاست کشتی را تا حدود زیادی از بین می‌برد و این فدراسیون مدال‌آور را وارد دوران تازه‌ای می‌کند. طبق شنیده‌ها از اعضای مجمع، قرار است این نشست ۲۰ فروردین برگزار شود و اختیار اداره فدراسیون طبق اساسنامه به مدت سه ماه به حمید بنی‌تمیم نایب رییس فدراسیون واگذار شود.

 

مهلتی که مشخص است در پی گذر از بازی‌های آسیایی و رقابت‌های جهانی تمدید هم می‌شود تا تغییرات در راس این فدراسیون پس از این دو تورنمنت مهم انجام شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه