خبرهای تازه درباره مردی که نقطه مقابل کی‌روش است!. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 آبان 1395 12:52. علیرضا اسدی احتمالا از دبیر کلی فدراسیون فوتبال برکنار می شود. به گزارش خبرآنلاین؛ در دوران ریاست گودرزی بر وزارت ورزش علیرضا اسدی به فدراسیون فوتبال رفت و دبیر کل کفاشیان شد. طبیعتا وقتی گودرزی از این وزارتخانه رفت، پایه های صندلی اسدی دبیر کل فدراسیون هم سست تر از قبل شده است. تازه ترین اخبار حکایت از آن دارد که به زودی اسدی از کار برکنار می شود و هیات رئیسه فدراسیون دبیر کل جدیدی را انتخاب می ...

خبرهای تازه درباره مردی که نقطه مقابل کی‌روش است!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 آبان 1395 12:52


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , علیرضا اسدی

علیرضا اسدی احتمالا از دبیر کلی فدراسیون فوتبال برکنار می شود.

 به گزارش خبرآنلاین؛ در دوران ریاست گودرزی بر وزارت ورزش علیرضا اسدی به فدراسیون فوتبال رفت و دبیر کل کفاشیان شد. طبیعتا وقتی گودرزی از این وزارتخانه رفت، پایه های صندلی اسدی دبیر کل فدراسیون هم سست تر از قبل شده است. تازه ترین اخبار حکایت از آن دارد که به زودی اسدی از کار برکنار می شود و هیات رئیسه فدراسیون دبیر کل جدیدی را انتخاب می کند.

 

این شنیده ها همچنین حکایت از آن دارد که جانشین اسدی هم انتخاب شده است ولی تا زمانیکه رسما این تغییرات صورت نگیرد، نام او از سوی مسئولان اعلام نمی شود. اسدی در دوران ریاست تاج عملا قدرت خود را به طور کامل از دست داد چراکه رئیس فدراسیون تمام قدرت را خود به دست گرفت.  

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه