حیرت فردوسی پور از کری خوانی عجیب ستاره برزیلی

حیرت فردوسی پور از کری خوانی عجیب ستاره برزیلی


اخبار,اخبار ورزشی,عادل فردوسی‌


 اخبار ورزشی - حواشی نخستین برنامه 2014؛
حیرت فردوسی پور از کری خوانی عجیب ستاره برزیلی

كاپيتان سابق تيم ملي برزيل با حضور در ويژه‌برنامه جام‌جهاني با عنوان بيست‌چهارده حسابي از خجالت آرژانتيني‌ها در آمد.

به گزارش جام نیوز، كارلوس دونگا كه شب گذشته در برنامه بيست چهارده با اجراي عادل فردوسي‌پور و رضا جاوداني حضور داشت، در پاسخ به سوالي در خصوص قهرماني آرژانتين گفت: «يك خبر خوب و يك خبر بد براي آرژانتيني‌ها دارم. خبر خوب اينكه آرژانتين به فينال مي‌رسد و خبر بد اينكه در فينال به برزيل مي‌بازد!»

نكته جالب در صحبت‌هاي دونگا اينكه در بخشي از برنامه فردوسي‌پور از مهمان برزيلي خود پيش‌بيني نتيجه ديدار ايران و آرژانتين را سوال كرد كه پاسخ بسيار عجيب بود: «خوشحال مي‌شوم 4 يا 5 گل به آرژانتين بزنيد!»

 فردوسي‌پور كه به شدت تعجب كرده بود به كنايه پرسيد: «4، 5 گل يا كرنر؟»

 فردوسی‌پور همچنین در بخشی از برنامه اش به تداخل ساعت بعضی از دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال با مسابقات جام جهانی برزیل اشاره کرد و از محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال خواست تا در صورت امکان، ساعت بازی‌های ایران را تغییر دهد.

فردوسی پور در این خصوص گفت: «ساعت مسابقات جام جهانی را که نمی‌توان تغییر داد ولی از آقای داورزنی می‌خواهیم با انجام رایزنی‌های لازم، ساعت بازی‌های ایران را عقب‌تر بیاورد. چه اشکالی دارد بازی‌های ایران ساعت 18 برگزار شود؟»

یکی از سوالات فردوسی پور که بارها این مجری آن را از دونگا پرسید، عصبانیت او در زمین و درگیری لفظی با ببتو هم تیمی خود در جریان یکی از بازی های جام جهانی بود که کاپیتان تیم ملی برزیل با لبخند آن درگیری را طبیعی خواند و گفت که همه باید در زمین برای موفقیت تیم تلاش کنیم و وقتی بازی تمام می شود، همه چیز را به دست فراموشی می سپاریم.

 وقتی پاسخ کاپیتان سابق برزیل به این سوال عادل تمام شد، رضا جاودانی در اظهارنظری عجیب خطاب به دونگا گفت که "شیوه برنامه سازی این فردوسی پور به نحوی است که به زیبایی های فوتبال نمی پردازد و بیشتر حواشی و دعواها را مد نظر قرار می دهد".

 فردوسی پور که از این اظهار نظر عجیب جاودانی، جا خورده بود، فورا گفت که تکذیب می کنم.


 در ادامه برنامه جاودانی که متوجه ناراحتی فردوسی پور شده بود، سعی داشت به نوعی از دل او در بیاورد و او را سر شوق بیاورد.

اخبار  ورزشی - جام نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه