تاریخ انتشار : جمعه, 29 آبان 1394 20:24. حاشیه دیدار فولاد و استقلال. شیشه اتوبوس استقلال را در شهر آبی‌ها شکستند/ مسئولان باشگاه در تدارک شکایت به کمیته انضباطی. هواداران تیم فولاد پس از دیدار این تیم مقابل استقلال، شیشه اتوبوس بازیکنان تیم فوتبال استقلال را شکستند. پس از پایان دیدار تیم های فولاد و استقلال که با برتری دو بر صفر استقلال در اهواز همراه شد، ابتدا به خاطر جنجالی که هواداران فولاد در پایان این دیدار به وجود آوردند، بازیکنان هر دو تیم از جمله استقلالی‌ها در رختکن حبس شده و زمانی ...

حاشیه دیدار فولاد و استقلال; شیشه اتوبوس استقلال شکست + عکس

تاریخ انتشار : جمعه, 29 آبان 1394 20:24حاشیه دیدار فولاد و استقلال
شیشه اتوبوس استقلال را در شهر آبی‌ها شکستند/ مسئولان باشگاه در تدارک شکایت به کمیته انضباطی

هواداران تیم فولاد پس از دیدار این تیم مقابل استقلال، شیشه اتوبوس بازیکنان تیم فوتبال استقلال را شکستند.

پس از پایان دیدار تیم های فولاد و استقلال که با برتری دو بر صفر استقلال در اهواز همراه شد، ابتدا به خاطر جنجالی که هواداران فولاد در پایان این دیدار به وجود آوردند، بازیکنان هر دو تیم از جمله استقلالی‌ها در رختکن حبس شده و زمانی هم که قرار بود تا با اتوبوس از ورزشگاه خارج شوند، هواداران فوتبال به سمت اتوبوس بازیکنان استقلال حمله‌ور شده و شیشه‌های آن را شکستند.

بر همین اساس، منصور پورحیدری سرپرست استقلال سریعاً با مسئولان این تیم تماس برقرار کرده و این موضوع را به اطلاع آنها رساند تا باشگاه استقلال پس از وقوع این حادثه در تدارک شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برآید.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اخبار ورزشی - فارس،ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه