جواب حقیقی به آنها که می‌گویند تیم ملی به جام جهانی صعود کرده. تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 آبان 1395 11:33. دروازه بان تیم ملی می گوید بازی با سوریه یکی از سخت ترین بازی های ایران است. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا سوریه حریف ضعیفی است، می گوید: «اتفاقا بازی با سوریه یکی از سخت ترین بازی های ماست. معمولاً چنین بازی‌هایی که بازیکنان و عوامل بیرونی حریف را دست‌کم می‌گیرند واقعاً سخت است. ». او همچنین درباره اظهارات بعضی ها که می گویند تیم ملی قط ...

جواب حقیقی به آنها که می‌گویند تیم ملی به جام جهانی صعود کرده

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 آبان 1395 11:33


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, تیم ملی

دروازه بان تیم ملی می گوید بازی با سوریه یکی از سخت ترین بازی های ایران است.

 به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا سوریه حریف ضعیفی است، می گوید: «اتفاقا بازی با سوریه یکی از سخت ترین بازی های ماست. معمولاً چنین بازی‌هایی که بازیکنان و عوامل بیرونی حریف را دست‌کم می‌گیرند واقعاً سخت است.»

 

او همچنین درباره اظهارات بعضی ها که می گویند تیم ملی قطعا به جام جهانی صعود کرده، می گوید: «این فکر اشتباه است. همه تیم های گروه شانس صعود دارند. حتی تیم چین که در قعر جدول است. ما باید طرز فکرمان را عوض کنیم و تا پایان بازی ها برای برد به زمین برویم.» 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه